Premier Division İrlanda
| Yüzde | 79% |
|---|---|
| Oyun | 180 |
| Oynadığı | 143 |
| Kalan | 37 |
| Oyun | 143 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 38% |
| Beraberlik | 34% |
| Deplasman | 28% |
| Goller | 396 |
|---|---|
| Ortalama | 2.77 |
| Ev Sahibi | 1.51 |
| Deplasman | 1.26 |
| Goller | 396 |
|---|---|
| KGV | 60% |
| Ev Sahibi | 80% |
| Deplasman | 71% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 77% | 23% |
| 2.5 | 51% | 49% |
| 3.5 | 32% | 68% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 20 | 13.99% |
| 0 - 0 | 14 | 9.79% |
| 1 - 0 | 12 | 8.39% |
| 2 - 1 | 12 | 8.39% |
| 1 - 2 | 12 | 8.39% |
| 2 - 0 | 11 | 7.69% |
| 2 - 2 | 11 | 7.69% |
| 0 - 1 | 7 | 4.90% |
| 0 - 2 | 6 | 4.20% |
| 4 - 1 | 5 | 3.50% |
| 2 - 3 | 5 | 3.50% |
| 3 - 2 | 4 | 2.80% |
| 1 - 3 | 4 | 2.80% |
| 3 - 1 | 3 | 2.10% |
| 3 - 3 | 3 | 2.10% |
| 3 - 0 | 2 | 1.40% |
| 4 - 0 | 2 | 1.40% |
| 2 - 4 | 2 | 1.40% |
| 4 - 2 | 1 | 0.70% |
| 4 - 3 | 1 | 0.70% |
| 5 - 0 | 1 | 0.70% |
| 5 - 3 | 1 | 0.70% |
| 0 - 3 | 1 | 0.70% |
| 0 - 4 | 1 | 0.70% |
| 1 - 4 | 1 | 0.70% |
| 3 - 4 | 1 | 0.70% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 79 | 55.24% |
| Tek | 64 | 44.76% |
| 2 | 37 | 25.87% |
| 3 | 27 | 18.88% |
| 4 | 21 | 14.69% |
| 1 | 19 | 13.29% |
| 5 | 16 | 11.19% |
| 0 | 14 | 9.79% |
| 6 | 6 | 4.20% |
| 7 | 2 | 1.40% |
| 8 | 1 | 0.70% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 0 | 48 | 33.57% |
| +1 | 29 | 20.28% |
| -1 | 25 | 17.48% |
| +2 | 16 | 11.19% |
| -2 | 12 | 8.39% |
| +3 | 7 | 4.90% |
| +4 | 2 | 1.40% |
| -3 | 2 | 1.40% |
| +5 | 1 | 0.70% |
| -4 | 1 | 0.70% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 | 54 | 37.76% |
| 0 | 48 | 33.57% |
| 2 | 28 | 19.58% |
| 3 | 9 | 6.29% |
| 4 | 3 | 2.10% |
| 5 | 1 | 0.70% |