Division 1 İrlanda

İstatistik İrlanda
Yüzde 81%
Oyun 180
Oynadığı 145
Kalan 35
Oyun 145
Ev Sahibi 53%
Beraberlik 23%
Deplasman 23%
Goller 400
Ortalama 2.76
Ev Sahibi 1.67
Deplasman 1.09
Goller 400
KGV 52%
Ev Sahibi 79%
Deplasman 67%
Goller Üst Alt
1.5 77% 23%
2.5 54% 46%
3.5 28% 72%

En yaygın sonuçlar

Maç Skoru O Yüzde
2 - 1 23 15.86%
1 - 0 15 10.34%
2 - 0 14 9.66%
1 - 1 13 8.97%
2 - 2 12 8.28%
0 - 1 10 6.90%
0 - 0 9 6.21%
1 - 2 9 6.21%
3 - 1 5 3.45%
4 - 0 5 3.45%
0 - 2 5 3.45%
0 - 3 4 2.76%
3 - 0 2 1.38%
3 - 2 2 1.38%
4 - 1 2 1.38%
4 - 2 2 1.38%
5 - 0 2 1.38%
5 - 2 2 1.38%
3 - 4 2 1.38%
5 - 1 1 0.69%
5 - 4 1 0.69%
6 - 0 1 0.69%
0 - 4 1 0.69%
0 - 5 1 0.69%
1 - 3 1 0.69%
1 - 4 1 0.69%
Goller O Yüzde
Çift 69 47.59%
Tek 76 52.41%
3 38 26.21%
2 32 22.07%
1 25 17.24%
4 24 16.55%
0 9 6.21%
5 8 5.52%
6 4 2.76%
7 4 2.76%
9 1 0.69%
Fark O Yüzde
+1 41 28.28%
0 34 23.45%
+2 21 14.48%
-1 21 14.48%
+3 6 4.14%
+4 6 4.14%
-2 6 4.14%
-3 5 3.45%
+5 2 1.38%
+6 1 0.69%
-4 1 0.69%
-5 1 0.69%
Kesin O Yüzde
1 62 42.76%
0 34 23.45%
2 27 18.62%
3 11 7.59%
4 7 4.83%
5 3 2.07%
6 1 0.69%