K League 2 Güney Kore
| Yüzde | 71% |
|---|---|
| Oyun | 272 |
| Oynadığı | 192 |
| Kalan | 80 |
| Oyun | 192 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 36% |
| Beraberlik | 32% |
| Deplasman | 32% |
| Goller | 523 |
|---|---|
| Ortalama | 2.72 |
| Ev Sahibi | 1.41 |
| Deplasman | 1.32 |
| Goller | 523 |
|---|---|
| KGV | 62% |
| Ev Sahibi | 81% |
| Deplasman | 74% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 74% | 26% |
| 2.5 | 54% | 46% |
| 3.5 | 33% | 67% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 26 | 13.54% |
| 2 - 2 | 20 | 10.42% |
| 0 - 1 | 18 | 9.38% |
| 1 - 0 | 17 | 8.85% |
| 1 - 2 | 17 | 8.85% |
| 2 - 1 | 15 | 7.81% |
| 0 - 0 | 14 | 7.29% |
| 2 - 0 | 12 | 6.25% |
| 1 - 3 | 10 | 5.21% |
| 3 - 2 | 8 | 4.17% |
| 3 - 1 | 6 | 3.12% |
| 1 - 4 | 6 | 3.12% |
| 3 - 0 | 4 | 2.08% |
| 2 - 3 | 4 | 2.08% |
| 0 - 3 | 3 | 1.56% |
| 4 - 1 | 2 | 1.04% |
| 5 - 0 | 2 | 1.04% |
| 3 - 3 | 2 | 1.04% |
| 0 - 2 | 2 | 1.04% |
| 4 - 2 | 1 | 0.52% |
| 4 - 3 | 1 | 0.52% |
| 5 - 1 | 1 | 0.52% |
| 1 - 5 | 1 | 0.52% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 95 | 49.48% |
| Tek | 97 | 50.52% |
| 2 | 40 | 20.83% |
| 3 | 39 | 20.31% |
| 4 | 36 | 18.75% |
| 1 | 35 | 18.23% |
| 5 | 22 | 11.46% |
| 0 | 14 | 7.29% |
| 6 | 5 | 2.60% |
| 7 | 1 | 0.52% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 0 | 62 | 32.29% |
| +1 | 41 | 21.35% |
| -1 | 39 | 20.31% |
| +2 | 19 | 9.90% |
| -2 | 12 | 6.25% |
| -3 | 9 | 4.69% |
| +3 | 6 | 3.12% |
| +5 | 2 | 1.04% |
| +4 | 1 | 0.52% |
| -4 | 1 | 0.52% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 | 80 | 41.67% |
| 0 | 62 | 32.29% |
| 2 | 31 | 16.15% |
| 3 | 15 | 7.81% |
| 4 | 2 | 1.04% |
| 5 | 2 | 1.04% |