1. Ligi Rusya
| Yüzde | 25% |
|---|---|
| Oyun | 306 |
| Oynadığı | 76 |
| Kalan | 230 |
| Oyun | 76 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 45% |
| Beraberlik | 22% |
| Deplasman | 33% |
| Goller | 202 |
|---|---|
| Ortalama | 2.66 |
| Ev Sahibi | 1.51 |
| Deplasman | 1.14 |
| Goller | 202 |
|---|---|
| KGV | 50% |
| Ev Sahibi | 74% |
| Deplasman | 70% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 74% | 26% |
| 2.5 | 54% | 46% |
| 3.5 | 30% | 70% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 8 | 10.53% |
| 1 - 0 | 7 | 9.21% |
| 2 - 2 | 7 | 9.21% |
| 2 - 1 | 6 | 7.89% |
| 1 - 2 | 6 | 7.89% |
| 2 - 0 | 5 | 6.58% |
| 3 - 0 | 5 | 6.58% |
| 0 - 0 | 5 | 6.58% |
| 1 - 1 | 5 | 6.58% |
| 0 - 2 | 5 | 6.58% |
| 3 - 1 | 4 | 5.26% |
| 1 - 3 | 3 | 3.95% |
| 4 - 1 | 2 | 2.63% |
| 4 - 2 | 2 | 2.63% |
| 3 - 2 | 1 | 1.32% |
| 5 - 0 | 1 | 1.32% |
| 5 - 1 | 1 | 1.32% |
| 0 - 3 | 1 | 1.32% |
| 0 - 4 | 1 | 1.32% |
| 2 - 3 | 1 | 1.32% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 38 | 50.00% |
| Tek | 38 | 50.00% |
| 3 | 18 | 23.68% |
| 1 | 15 | 19.74% |
| 2 | 15 | 19.74% |
| 4 | 15 | 19.74% |
| 0 | 5 | 6.58% |
| 5 | 5 | 6.58% |
| 6 | 3 | 3.95% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 0 | 17 | 22.37% |
| -1 | 15 | 19.74% |
| +1 | 14 | 18.42% |
| +2 | 11 | 14.47% |
| -2 | 8 | 10.53% |
| +3 | 7 | 9.21% |
| +4 | 1 | 1.32% |
| +5 | 1 | 1.32% |
| -3 | 1 | 1.32% |
| -4 | 1 | 1.32% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 | 29 | 38.16% |
| 2 | 19 | 25.00% |
| 0 | 17 | 22.37% |
| 3 | 8 | 10.53% |
| 4 | 2 | 2.63% |
| 5 | 1 | 1.32% |