Primera División Peru
| Yüzde | 41% |
|---|---|
| Oyun | 153 |
| Oynadığı | 62 |
| Kalan | 91 |
| Oyun | 62 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 48% |
| Beraberlik | 23% |
| Deplasman | 29% |
| Goller | 184 |
|---|---|
| Ortalama | 2.97 |
| Ev Sahibi | 1.71 |
| Deplasman | 1.26 |
| Goller | 184 |
|---|---|
| KGV | 61% |
| Ev Sahibi | 84% |
| Deplasman | 71% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 79% | 21% |
| 2.5 | 53% | 47% |
| 3.5 | 40% | 60% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 7 | 11.29% |
| 1 - 1 | 7 | 11.29% |
| 1 - 0 | 6 | 9.68% |
| 3 - 1 | 5 | 8.06% |
| 2 - 1 | 4 | 6.45% |
| 4 - 1 | 4 | 6.45% |
| 0 - 0 | 4 | 6.45% |
| 1 - 3 | 4 | 6.45% |
| 2 - 2 | 3 | 4.84% |
| 0 - 1 | 3 | 4.84% |
| 5 - 1 | 2 | 3.23% |
| 0 - 2 | 2 | 3.23% |
| 1 - 2 | 2 | 3.23% |
| 2 - 3 | 2 | 3.23% |
| 2 - 4 | 2 | 3.23% |
| 3 - 0 | 1 | 1.61% |
| 3 - 2 | 1 | 1.61% |
| 0 - 3 | 1 | 1.61% |
| 1 - 4 | 1 | 1.61% |
| 3 - 4 | 1 | 1.61% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 36 | 58.06% |
| Tek | 26 | 41.94% |
| 2 | 16 | 25.81% |
| 4 | 12 | 19.35% |
| 1 | 9 | 14.52% |
| 3 | 8 | 12.90% |
| 5 | 8 | 12.90% |
| 0 | 4 | 6.45% |
| 6 | 4 | 6.45% |
| 7 | 1 | 1.61% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 0 | 14 | 22.58% |
| +2 | 12 | 19.35% |
| +1 | 11 | 17.74% |
| -1 | 8 | 12.90% |
| -2 | 8 | 12.90% |
| +3 | 5 | 8.06% |
| +4 | 2 | 3.23% |
| -3 | 2 | 3.23% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 2 | 20 | 32.26% |
| 1 | 19 | 30.65% |
| 0 | 14 | 22.58% |
| 3 | 7 | 11.29% |
| 4 | 2 | 3.23% |