Liga MX Meksika
| Yüzde | 35% |
|---|---|
| Oyun | 153 |
| Oynadığı | 54 |
| Kalan | 99 |
| Oyun | 54 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 41% |
| Beraberlik | 20% |
| Deplasman | 39% |
| Goller | 155 |
|---|---|
| Ortalama | 2.87 |
| Ev Sahibi | 1.52 |
| Deplasman | 1.35 |
| Goller | 155 |
|---|---|
| KGV | 59% |
| Ev Sahibi | 78% |
| Deplasman | 74% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 80% | 20% |
| 2.5 | 56% | 44% |
| 3.5 | 31% | 69% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 6 | 11.11% |
| 2 - 1 | 5 | 9.26% |
| 1 - 2 | 5 | 9.26% |
| 2 - 0 | 4 | 7.41% |
| 0 - 0 | 4 | 7.41% |
| 0 - 1 | 4 | 7.41% |
| 2 - 3 | 4 | 7.41% |
| 1 - 0 | 3 | 5.56% |
| 3 - 2 | 3 | 5.56% |
| 0 - 2 | 3 | 5.56% |
| 1 - 3 | 3 | 5.56% |
| 3 - 0 | 2 | 3.70% |
| 3 - 1 | 2 | 3.70% |
| 4 - 0 | 1 | 1.85% |
| 5 - 2 | 1 | 1.85% |
| 6 - 1 | 1 | 1.85% |
| 2 - 2 | 1 | 1.85% |
| 0 - 3 | 1 | 1.85% |
| 1 - 5 | 1 | 1.85% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 25 | 46.30% |
| Tek | 29 | 53.70% |
| 2 | 13 | 24.07% |
| 3 | 13 | 24.07% |
| 1 | 7 | 12.96% |
| 4 | 7 | 12.96% |
| 5 | 7 | 12.96% |
| 0 | 4 | 7.41% |
| 7 | 2 | 3.70% |
| 6 | 1 | 1.85% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| -1 | 13 | 24.07% |
| 0 | 11 | 20.37% |
| +1 | 11 | 20.37% |
| +2 | 6 | 11.11% |
| -2 | 6 | 11.11% |
| +3 | 3 | 5.56% |
| +4 | 1 | 1.85% |
| +5 | 1 | 1.85% |
| -3 | 1 | 1.85% |
| -4 | 1 | 1.85% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 | 24 | 44.44% |
| 2 | 12 | 22.22% |
| 0 | 11 | 20.37% |
| 3 | 4 | 7.41% |
| 4 | 2 | 3.70% |
| 5 | 1 | 1.85% |