TOPLYGA Litvanya
(Normal sezon)
| Yüzde | 62% |
|---|---|
| Oyun | 180 |
| Oynadığı | 112 |
| Kalan | 68 |
| Oyun | 112 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 38% |
| Beraberlik | 30% |
| Deplasman | 31% |
| Goller | 290 |
|---|---|
| Ortalama | 2.59 |
| Ev Sahibi | 1.39 |
| Deplasman | 1.20 |
| Goller | 290 |
|---|---|
| KGV | 52% |
| Ev Sahibi | 74% |
| Deplasman | 67% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 75% | 25% |
| 2.5 | 51% | 49% |
| 3.5 | 28% | 72% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 16 | 14.29% |
| 0 - 0 | 12 | 10.71% |
| 1 - 0 | 10 | 8.93% |
| 1 - 2 | 10 | 8.93% |
| 2 - 1 | 7 | 6.25% |
| 2 - 0 | 6 | 5.36% |
| 2 - 2 | 6 | 5.36% |
| 0 - 1 | 6 | 5.36% |
| 3 - 0 | 5 | 4.46% |
| 0 - 2 | 5 | 4.46% |
| 3 - 1 | 4 | 3.57% |
| 3 - 2 | 4 | 3.57% |
| 0 - 3 | 4 | 3.57% |
| 1 - 3 | 4 | 3.57% |
| 4 - 0 | 3 | 2.68% |
| 2 - 3 | 3 | 2.68% |
| 4 - 1 | 1 | 0.89% |
| 4 - 3 | 1 | 0.89% |
| 5 - 0 | 1 | 0.89% |
| 5 - 1 | 1 | 0.89% |
| 0 - 4 | 1 | 0.89% |
| 0 - 5 | 1 | 0.89% |
| 3 - 4 | 1 | 0.89% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 58 | 51.79% |
| Tek | 54 | 48.21% |
| 2 | 27 | 24.11% |
| 3 | 26 | 23.21% |
| 4 | 18 | 16.07% |
| 1 | 16 | 14.29% |
| 0 | 12 | 10.71% |
| 5 | 10 | 8.93% |
| 7 | 2 | 1.79% |
| 6 | 1 | 0.89% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 0 | 34 | 30.36% |
| +1 | 22 | 19.64% |
| -1 | 20 | 17.86% |
| +2 | 10 | 8.93% |
| -2 | 9 | 8.04% |
| +3 | 6 | 5.36% |
| +4 | 4 | 3.57% |
| -3 | 4 | 3.57% |
| +5 | 1 | 0.89% |
| -4 | 1 | 0.89% |
| -5 | 1 | 0.89% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 | 42 | 37.50% |
| 0 | 34 | 30.36% |
| 2 | 19 | 16.96% |
| 3 | 10 | 8.93% |
| 4 | 5 | 4.46% |
| 5 | 2 | 1.79% |