Premier Lig Kazakistan
(Normal sezon)
| Yüzde | 75% |
|---|---|
| Oyun | 240 |
| Oynadığı | 181 |
| Kalan | 59 |
| Oyun | 181 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 46% |
| Beraberlik | 30% |
| Deplasman | 24% |
| Goller | 448 |
|---|---|
| Ortalama | 2.48 |
| Ev Sahibi | 1.44 |
| Deplasman | 1.03 |
| Goller | 448 |
|---|---|
| KGV | 55% |
| Ev Sahibi | 81% |
| Deplasman | 66% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 72% | 28% |
| 2.5 | 46% | 54% |
| 3.5 | 25% | 75% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 26 | 14.36% |
| 1 - 0 | 23 | 12.71% |
| 2 - 1 | 19 | 10.50% |
| 0 - 0 | 16 | 8.84% |
| 2 - 0 | 15 | 8.29% |
| 1 - 2 | 13 | 7.18% |
| 2 - 2 | 12 | 6.63% |
| 0 - 1 | 12 | 6.63% |
| 3 - 1 | 7 | 3.87% |
| 3 - 2 | 6 | 3.31% |
| 3 - 0 | 5 | 2.76% |
| 4 - 1 | 5 | 2.76% |
| 0 - 2 | 5 | 2.76% |
| 1 - 3 | 4 | 2.21% |
| 2 - 3 | 4 | 2.21% |
| 4 - 0 | 2 | 1.10% |
| 2 - 4 | 2 | 1.10% |
| 5 - 0 | 1 | 0.55% |
| 3 - 3 | 1 | 0.55% |
| 0 - 3 | 1 | 0.55% |
| 0 - 4 | 1 | 0.55% |
| 1 - 4 | 1 | 0.55% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 91 | 50.28% |
| Tek | 90 | 49.72% |
| 2 | 46 | 25.41% |
| 3 | 38 | 20.99% |
| 1 | 35 | 19.34% |
| 4 | 26 | 14.36% |
| 5 | 17 | 9.39% |
| 0 | 16 | 8.84% |
| 6 | 3 | 1.66% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 0 | 55 | 30.39% |
| +1 | 48 | 26.52% |
| -1 | 29 | 16.02% |
| +2 | 22 | 12.15% |
| -2 | 11 | 6.08% |
| +3 | 10 | 5.52% |
| +4 | 2 | 1.10% |
| -3 | 2 | 1.10% |
| +5 | 1 | 0.55% |
| -4 | 1 | 0.55% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 | 77 | 42.54% |
| 0 | 55 | 30.39% |
| 2 | 33 | 18.23% |
| 3 | 12 | 6.63% |
| 4 | 3 | 1.66% |
| 5 | 1 | 0.55% |