Premier Lig Faroe Adaları
| Yüzde | 78% |
|---|---|
| Oyun | 135 |
| Oynadığı | 105 |
| Kalan | 30 |
| Oyun | 105 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 44% |
| Beraberlik | 26% |
| Deplasman | 30% |
| Goller | 299 |
|---|---|
| Ortalama | 2.85 |
| Ev Sahibi | 1.54 |
| Deplasman | 1.30 |
| Goller | 299 |
|---|---|
| KGV | 55% |
| Ev Sahibi | 78% |
| Deplasman | 68% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 76% | 24% |
| 2.5 | 53% | 47% |
| 3.5 | 30% | 70% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12 | 11.43% |
| 2 - 0 | 10 | 9.52% |
| 0 - 0 | 10 | 9.52% |
| 1 - 0 | 9 | 8.57% |
| 1 - 1 | 9 | 8.57% |
| 1 - 2 | 8 | 7.62% |
| 0 - 1 | 6 | 5.71% |
| 2 - 2 | 5 | 4.76% |
| 0 - 2 | 5 | 4.76% |
| 3 - 1 | 4 | 3.81% |
| 1 - 4 | 4 | 3.81% |
| 3 - 2 | 3 | 2.86% |
| 3 - 0 | 2 | 1.90% |
| 4 - 0 | 2 | 1.90% |
| 3 - 3 | 2 | 1.90% |
| 0 - 3 | 2 | 1.90% |
| 2 - 3 | 2 | 1.90% |
| 3 - 4 | 2 | 1.90% |
| 4 - 1 | 1 | 0.95% |
| 4 - 2 | 1 | 0.95% |
| 6 - 0 | 1 | 0.95% |
| 6 - 1 | 1 | 0.95% |
| 4 - 4 | 1 | 0.95% |
| 1 - 3 | 1 | 0.95% |
| 1 - 5 | 1 | 0.95% |
| 1 - 6 | 1 | 0.95% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 52 | 49.52% |
| Tek | 53 | 50.48% |
| 2 | 24 | 22.86% |
| 3 | 24 | 22.86% |
| 1 | 15 | 14.29% |
| 4 | 12 | 11.43% |
| 0 | 10 | 9.52% |
| 5 | 10 | 9.52% |
| 6 | 5 | 4.76% |
| 7 | 4 | 3.81% |
| 8 | 1 | 0.95% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 0 | 27 | 25.71% |
| +1 | 24 | 22.86% |
| -1 | 18 | 17.14% |
| +2 | 15 | 14.29% |
| -2 | 6 | 5.71% |
| -3 | 6 | 5.71% |
| +3 | 3 | 2.86% |
| +4 | 2 | 1.90% |
| +5 | 1 | 0.95% |
| +6 | 1 | 0.95% |
| -4 | 1 | 0.95% |
| -5 | 1 | 0.95% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 | 42 | 40.00% |
| 0 | 27 | 25.71% |
| 2 | 21 | 20.00% |
| 3 | 9 | 8.57% |
| 4 | 3 | 2.86% |
| 5 | 2 | 1.90% |
| 6 | 1 | 0.95% |