National League İngiltere
| Yüzde | 11% |
|---|---|
| Oyun | 552 |
| Oynadığı | 59 |
| Kalan | 493 |
| Oyun | 59 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 46% |
| Beraberlik | 17% |
| Deplasman | 37% |
| Goller | 185 |
|---|---|
| Ortalama | 3.14 |
| Ev Sahibi | 1.64 |
| Deplasman | 1.49 |
| Goller | 185 |
|---|---|
| KGV | 68% |
| Ev Sahibi | 86% |
| Deplasman | 81% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 83% | 17% |
| 2.5 | 63% | 37% |
| 3.5 | 39% | 61% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 7 | 11.86% |
| 1 - 0 | 6 | 10.17% |
| 1 - 3 | 6 | 10.17% |
| 2 - 1 | 5 | 8.47% |
| 3 - 2 | 5 | 8.47% |
| 1 - 2 | 5 | 8.47% |
| 0 - 1 | 4 | 6.78% |
| 2 - 0 | 3 | 5.08% |
| 2 - 3 | 3 | 5.08% |
| 3 - 0 | 2 | 3.39% |
| 3 - 1 | 2 | 3.39% |
| 4 - 1 | 2 | 3.39% |
| 2 - 2 | 2 | 3.39% |
| 0 - 2 | 2 | 3.39% |
| 0 - 3 | 2 | 3.39% |
| 4 - 2 | 1 | 1.69% |
| 5 - 2 | 1 | 1.69% |
| 3 - 3 | 1 | 1.69% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 24 | 40.68% |
| Tek | 35 | 59.32% |
| 3 | 14 | 23.73% |
| 2 | 12 | 20.34% |
| 1 | 10 | 16.95% |
| 4 | 10 | 16.95% |
| 5 | 10 | 16.95% |
| 6 | 2 | 3.39% |
| 7 | 1 | 1.69% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| +1 | 16 | 27.12% |
| -1 | 12 | 20.34% |
| 0 | 10 | 16.95% |
| -2 | 8 | 13.56% |
| +2 | 6 | 10.17% |
| +3 | 5 | 8.47% |
| -3 | 2 | 3.39% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 | 28 | 47.46% |
| 2 | 14 | 23.73% |
| 0 | 10 | 16.95% |
| 3 | 7 | 11.86% |