Primera División El Salvador
| Yüzde | 31% |
|---|---|
| Oyun | 132 |
| Oynadığı | 41 |
| Kalan | 91 |
| Oyun | 41 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 49% |
| Beraberlik | 34% |
| Deplasman | 17% |
| Goller | 106 |
|---|---|
| Ortalama | 2.59 |
| Ev Sahibi | 1.56 |
| Deplasman | 1.02 |
| Goller | 106 |
|---|---|
| KGV | 49% |
| Ev Sahibi | 78% |
| Deplasman | 56% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 73% | 27% |
| 2.5 | 44% | 56% |
| 3.5 | 37% | 63% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 7 | 17.07% |
| 0 - 0 | 6 | 14.63% |
| 1 - 1 | 5 | 12.20% |
| 1 - 0 | 4 | 9.76% |
| 3 - 1 | 3 | 7.32% |
| 2 - 2 | 3 | 7.32% |
| 2 - 1 | 2 | 4.88% |
| 4 - 1 | 2 | 4.88% |
| 1 - 3 | 2 | 4.88% |
| 2 - 4 | 2 | 4.88% |
| 4 - 0 | 1 | 2.44% |
| 4 - 2 | 1 | 2.44% |
| 0 - 1 | 1 | 2.44% |
| 0 - 3 | 1 | 2.44% |
| 0 - 4 | 1 | 2.44% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 31 | 75.61% |
| Tek | 10 | 24.39% |
| 2 | 12 | 29.27% |
| 4 | 10 | 24.39% |
| 0 | 6 | 14.63% |
| 1 | 5 | 12.20% |
| 3 | 3 | 7.32% |
| 6 | 3 | 7.32% |
| 5 | 2 | 4.88% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 0 | 14 | 34.15% |
| +2 | 11 | 26.83% |
| +1 | 6 | 14.63% |
| -2 | 4 | 9.76% |
| +3 | 2 | 4.88% |
| +4 | 1 | 2.44% |
| -1 | 1 | 2.44% |
| -3 | 1 | 2.44% |
| -4 | 1 | 2.44% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 2 | 15 | 36.59% |
| 0 | 14 | 34.15% |
| 1 | 7 | 17.07% |
| 3 | 3 | 7.32% |
| 4 | 2 | 4.88% |