Liga Aguila Kolombiya
| Yüzde | 29% |
|---|---|
| Oyun | 190 |
| Oynadığı | 56 |
| Kalan | 134 |
| Oyun | 56 |
|---|---|
| Ev Sahibi | 36% |
| Beraberlik | 38% |
| Deplasman | 27% |
| Goller | 134 |
|---|---|
| Ortalama | 2.39 |
| Ev Sahibi | 1.30 |
| Deplasman | 1.09 |
| Goller | 134 |
|---|---|
| KGV | 54% |
| Ev Sahibi | 73% |
| Deplasman | 70% |
| Goller | Üst | Alt |
|---|---|---|
| 1.5 | 70% | 30% |
| 2.5 | 38% | 62% |
| 3.5 | 21% | 79% |
En yaygın sonuçlar
| Maç Skoru | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 11 | 19.64% |
| 1 - 0 | 6 | 10.71% |
| 0 - 0 | 6 | 10.71% |
| 2 - 1 | 5 | 8.93% |
| 0 - 1 | 5 | 8.93% |
| 2 - 0 | 4 | 7.14% |
| 2 - 2 | 4 | 7.14% |
| 0 - 2 | 3 | 5.36% |
| 1 - 2 | 3 | 5.36% |
| 2 - 3 | 2 | 3.57% |
| 3 - 1 | 1 | 1.79% |
| 3 - 2 | 1 | 1.79% |
| 4 - 2 | 1 | 1.79% |
| 5 - 1 | 1 | 1.79% |
| 7 - 0 | 1 | 1.79% |
| 0 - 3 | 1 | 1.79% |
| 1 - 5 | 1 | 1.79% |
| Goller | O | Yüzde |
|---|---|---|
| Çift | 32 | 57.14% |
| Tek | 24 | 42.86% |
| 2 | 18 | 32.14% |
| 1 | 11 | 19.64% |
| 3 | 9 | 16.07% |
| 0 | 6 | 10.71% |
| 4 | 5 | 8.93% |
| 5 | 3 | 5.36% |
| 6 | 3 | 5.36% |
| 7 | 1 | 1.79% |
| Fark | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 0 | 21 | 37.50% |
| +1 | 12 | 21.43% |
| -1 | 10 | 17.86% |
| +2 | 6 | 10.71% |
| -2 | 3 | 5.36% |
| +4 | 1 | 1.79% |
| +7 | 1 | 1.79% |
| -3 | 1 | 1.79% |
| -4 | 1 | 1.79% |
| Kesin | O | Yüzde |
|---|---|---|
| 1 | 22 | 39.29% |
| 0 | 21 | 37.50% |
| 2 | 9 | 16.07% |
| 4 | 2 | 3.57% |
| 3 | 1 | 1.79% |
| 7 | 1 | 1.79% |