3. Liga - Almanya
Cumartesi, 16.05.2026
12:30
12:30

Wehen

Hoffenheim II
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Wiesbaden |
| Deplasman: | Hoffenheim |
| Mesafe: | 99.8 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Brita-Arena |
| Kapasite: | 12 566 (5 954) |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 12:30 (13:30 yerel zaman) |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
| 2025-12-21 | Hoffenheim II | 3 - 1 | Wehen |
Wehen son 12 maçlar
| 2026-05-09 | Energie Cottbus | 2 - 1 | Wehen |
| 2026-05-03 | Wehen | 2 - 3 | Osnabruck |
| 2026-04-25 | Aue | 2 - 2 | Wehen |
| 2026-04-19 | Wehen | 3 - 3 | Waldhof Mannheim |
| 2026-04-11 | Viktoria Koln | 2 - 1 | Wehen |
| 2026-04-08 | Wehen | 1 - 4 | Havelse |
| 2026-04-05 | Alemannia Aachen | 3 - 0 | Wehen |
| 2026-03-26 | Karlsruher | 0 - 1 | Wehen |
| 2026-03-20 | Wehen | 0 - 1 | Rostock |
| 2026-03-14 | Munchen 1860 | 0 - 0 | Wehen |
| 2026-03-07 | Wehen | 2 - 1 | Stuttgart II |
| 2026-03-04 | Saarbrucken | 2 - 0 | Wehen |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 8 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 67% | 33% |
Hoffenheim II son 12 maçlar
| 2026-05-10 | Hoffenheim II | 3 - 2 | Saarbrucken |
| 2026-05-02 | Regensburg | 2 - 1 | Hoffenheim II |
| 2026-04-25 | Hoffenheim II | 0 - 3 | Ingolstadt |
| 2026-04-18 | Duisburg | 3 - 1 | Hoffenheim II |
| 2026-04-10 | Hoffenheim II | 1 - 1 | Schweinfurt 05 |
| 2026-04-07 | Waldhof Mannheim | 1 - 1 | Hoffenheim II |
| 2026-04-04 | Aue | 3 - 5 | Hoffenheim II |
| 2026-03-22 | Hoffenheim II | 0 - 1 | Osnabruck |
| 2026-03-15 | Stuttgart II | 1 - 0 | Hoffenheim II |
| 2026-03-07 | Hoffenheim II | 2 - 4 | Rot-Weiss Essen |
| 2026-03-03 | Ulm 1846 | 1 - 3 | Hoffenheim II |
| 2026-02-27 | Hoffenheim II | 1 - 2 | Munchen 1860 |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 67% | 42% |
Puan Durumu 3. Liga
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Osnabruck | 37 | +31 | 77 |
| 2 | Energie Cottbus | 37 | +20 | 69 |
| 3 | Duisburg | 37 | +17 | 67 |
| 4 | Rot-Weiss Essen | 37 | +11 | 67 |
| 5 | Rostock | 37 | +24 | 64 |
| 6 | Verl | 37 | +31 | 61 |
| 7 | Alemannia Aachen | 37 | +14 | 61 |
| 8 | Munchen 1860 | 37 | +4 | 56 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 37 | -9 | 52 |
| 10 | Wehen | 37 | 0 | 50 |
| 11 | Viktoria Koln | 37 | -2 | 50 |
| 12 | Regensburg | 37 | -3 | 49 |
| 13 | Ingolstadt | 37 | +5 | 46 |
| 14 | Stuttgart II | 37 | -11 | 46 |
| 15 | Saarbrucken | 37 | -5 | 44 |
| 16 | Hoffenheim II | 37 | -4 | 43 |
| 17 | Havelse | 37 | -27 | 35 |
| 18 | Ulm 1846 | 37 | -28 | 33 |
| 19 | Aue | 37 | -21 | 31 |
| 20 | Schweinfurt 05 | 37 | -47 | 21 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Wehen | |
| Hoffenheim II | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Wehen | Hoffenheim II |
|---|---|---|---|
| 1 | Osnabruck | 2 - 3 | 0 - 4 |
| 2 | Energie Cottbus | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | Duisburg | 6 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Rot-Weiss Essen | 3 - 4 | 3 - 1 |
| 5 | Rostock | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Verl | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Alemannia Aachen | 1 - 2 | 2 - 4 |
| 8 | Munchen 1860 | 1 - 0 | 1 - 5 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 10 | Wehen | - | |
| 11 | Viktoria Koln | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Regensburg | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Ingolstadt | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 14 | Stuttgart II | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Saarbrucken | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 16 | Hoffenheim II | - | |
| 17 | Havelse | 1 - 4 | 4 - 0 |
| 18 | Ulm 1846 | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 19 | Aue | 3 - 1 | 3 - 5 |
| 20 | Schweinfurt 05 | 2 - 0 | 2 - 1 |
Takım istatistikleri
| Wehen | Hoffenheim II | |
| Galibiyet | 14 | 12 |
| Beraberlik | 8 | 7 |
| Mağlubiyet | 15 | 18 |
| Attığı gol | 52 | 65 |
| Yediği gol | 52 | 69 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.41 | 1.76 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.41 | 1.86 |
| Oyun attığı gol | 76% | 86% |
| Oyun yediği gol | 73% | 86% |
| Karşılıklı Gol Var | 57% | 76% |
| Üst 1.5 | 73% | 86% |
| Üst 2.5 | 57% | 73% |
| Üst 3.5 | 32% | 59% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 10 | 6 |
| Beraberlik | 2 | 2 |
| Mağlubiyet | 6 | 10 |
| Attığı gol | 37 | 34 |
| Yediği gol | 26 | 36 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 2.06 | 1.89 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.44 | 2.00 |
| Oyun attığı gol | 89% | 89% |
| Oyun yediği gol | 83% | 89% |
| Karşılıklı Gol Var | 72% | 78% |
| Üst 1.5 | 83% | 89% |
| Üst 2.5 | 67% | 83% |
| Üst 3.5 | 44% | 67% |
Genel i̇statistikler 3. Liga
| Oyun (370) | |
| Ev sahibi galibiyet | 46% |
| Beraberlik | 24% |
| Deplasman galibiyet | 30% |
| Oynadığı maç | 97% |
| Goller (1173) | |
| Maç başına gol | 3.17 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.73 |
| Maç başına deplasman gol | 1.44 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 81% |
| Deplasman takımı gol attı | 77% |
| Karşılıklı Gol Var | 64% |
| Üst 1.5 | 83% |
| Üst 2.5 | 64% |
| Üst 3.5 | 41% |
Wehen sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Hoffenheim II sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.75 | 3.30 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.30 | 1.22 | 1.80 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.11 | 6.50 | |
| 2.5 | 1.40 | 2.88 | |
| 3.5 | 2.00 | 1.73 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 |