Allsvenskan - İsveç
Pazar, 17.05.2026
15:30
15:30

Västerås SK

AIK Stockholm
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Västerås |
| Deplasman: | Stockholm |
| Mesafe: | 91.0 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:30 (16:30 yerel zaman) |
Son 8 doğrudan karşılaşmaları
| 2026-02-22 | AIK Stockholm | 0 - 2 | Västerås SK |
| 2024-10-10 | AIK Stockholm | 1 - 2 | Västerås SK |
| 2024-09-05 | Västerås SK | 2 - 1 | AIK Stockholm |
| 2024-08-03 | Västerås SK | 1 - 2 | AIK Stockholm |
| 2024-04-01 | AIK Stockholm | 1 - 0 | Västerås SK |
| 2023-02-18 | AIK Stockholm | 1 - 1 | Västerås SK |
| 2022-11-24 | AIK Stockholm | 1 - 1 | Västerås SK |
| 2020-01-25 | AIK Stockholm | 1 - 1 | Västerås SK |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 2 | 7 | 3 | 0 | |
| 38% | 38% | 25% | 88% | 38% | 0% |
Västerås SK son 12 maçlar
| 2026-05-09 | Västerås SK | 0 - 1 | GAIS |
| 2026-05-03 | Hammarby | 3 - 0 | Västerås SK |
| 2026-04-26 | Brommapojkarna | 1 - 2 | Västerås SK |
| 2026-04-22 | Västerås SK | 3 - 3 | Hacken |
| 2026-04-18 | Sirius | 4 - 1 | Västerås SK |
| 2026-04-11 | Västerås SK | 2 - 2 | Elfsborg |
| 2026-04-05 | Kalmar | 0 - 1 | Västerås SK |
| 2026-03-28 | Västerås SK | 3 - 1 | Sandvikens |
| 2026-03-22 | Brommapojkarna | 2 - 2 | Västerås SK |
| 2026-03-15 | Västerås SK | 3 - 0 | Östersunds |
| 2026-03-09 | Västerås SK | 0 - 1 | Oddevold |
| 2026-03-04 | Västerås SK | 4 - 0 | Gefle |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 9 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 75% | 50% |
AIK Stockholm son 12 maçlar
| 2026-05-10 | AIK Stockholm | 2 - 4 | Djurgarden |
| 2026-05-03 | Elfsborg | 1 - 1 | AIK Stockholm |
| 2026-04-27 | AIK Stockholm | 0 - 1 | Malmo FF |
| 2026-04-23 | Degerfors | 2 - 1 | AIK Stockholm |
| 2026-04-19 | AIK Stockholm | 1 - 0 | Kalmar |
| 2026-04-13 | Brommapojkarna | 2 - 2 | AIK Stockholm |
| 2026-04-05 | AIK Stockholm | 2 - 1 | Halmstad |
| 2026-03-28 | AIK Stockholm | 3 - 1 | Örebro |
| 2026-03-21 | Elfsborg | 3 - 2 | AIK Stockholm |
| 2026-03-14 | GAIS | 3 - 2 | AIK Stockholm |
| 2026-03-09 | AIK Stockholm | 4 - 0 | Hacken |
| 2026-02-28 | Oddevold | 0 - 3 | AIK Stockholm |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 50% |
Puan Durumu Allsvenskan
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 7 | +12 | 19 |
| 2 | Hammarby | 7 | +12 | 14 |
| 3 | Elfsborg | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Djurgarden | 7 | +8 | 13 |
| 5 | Hacken | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Mjallby | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Malmo FF | 7 | +1 | 10 |
| 8 | GAIS | 7 | +1 | 8 |
| 9 | AIK Stockholm | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Brommapojkarna | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Degerfors | 7 | -3 | 8 |
| 12 | Västerås SK | 7 | -5 | 8 |
| 13 | Kalmar | 7 | -1 | 7 |
| 14 | Orgryte | 7 | -12 | 5 |
| 15 | Göteborg | 7 | -11 | 3 |
| 16 | Halmstad | 7 | -10 | 2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Västerås SK | |
| AIK Stockholm | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Västerås SK | AIK Stockholm |
|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | ||
| 2 | Hammarby | ||
| 3 | Elfsborg | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Djurgarden | ||
| 5 | Hacken | 3 - 3 | |
| 6 | Mjallby | ||
| 7 | Malmo FF | ||
| 8 | GAIS | 0 - 1 | |
| 9 | AIK Stockholm | - | |
| 10 | Brommapojkarna | 2 - 2 | |
| 11 | Degerfors | 2 - 1 | |
| 12 | Västerås SK | - | |
| 13 | Kalmar | ||
| 14 | Orgryte | ||
| 15 | Göteborg | ||
| 16 | Halmstad |
Takım istatistikleri
| Västerås SK | AIK Stockholm | |
| Galibiyet | 2 | 2 |
| Beraberlik | 2 | 2 |
| Mağlubiyet | 3 | 3 |
| Attığı gol | 9 | 9 |
| Yediği gol | 14 | 11 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.29 | 1.29 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 2.00 | 1.57 |
| Oyun attığı gol | 71% | 86% |
| Oyun yediği gol | 86% | 86% |
| Karşılıklı Gol Var | 57% | 71% |
| Üst 1.5 | 71% | 71% |
| Üst 2.5 | 71% | 57% |
| Üst 3.5 | 43% | 29% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 0 | 0 |
| Beraberlik | 2 | 2 |
| Mağlubiyet | 1 | 1 |
| Attığı gol | 5 | 4 |
| Yediği gol | 6 | 5 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.67 | 1.33 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 2.00 | 1.67 |
| Oyun attığı gol | 67% | 100% |
| Oyun yediği gol | 100% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 67% | 100% |
| Üst 1.5 | 67% | 100% |
| Üst 2.5 | 67% | 67% |
| Üst 3.5 | 67% | 33% |
Genel i̇statistikler Allsvenskan
| Oyun (56) | |
| Ev sahibi galibiyet | 41% |
| Beraberlik | 27% |
| Deplasman galibiyet | 32% |
| Oynadığı maç | 23% |
| Goller (170) | |
| Maç başına gol | 3.04 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.73 |
| Maç başına deplasman gol | 1.30 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 79% |
| Deplasman takımı gol attı | 77% |
| Karşılıklı Gol Var | 57% |
| Üst 1.5 | 84% |
| Üst 2.5 | 55% |
| Üst 3.5 | 34% |
Västerås SK sonraki 6 maçlar
| 2026-05-24 | Malmo FF | - | Västerås SK |
| 2026-05-31 | Västerås SK | - | Göteborg |
| 2026-07-05 | Halmstad | - | Västerås SK |
| 2026-07-12 | Västerås SK | - | Degerfors |
| 2026-07-19 | Mjallby | - | Västerås SK |
| 2026-07-26 | Västerås SK | - | Orgryte |
AIK Stockholm sonraki 6 maçlar
| 2026-05-24 | Hammarby | - | AIK Stockholm |
| 2026-05-30 | AIK Stockholm | - | Sirius |
| 2026-07-05 | Göteborg | - | AIK Stockholm |
| 2026-07-12 | Mjallby | - | AIK Stockholm |
| 2026-07-19 | AIK Stockholm | - | GAIS |
| 2026-07-26 | Hacken | - | AIK Stockholm |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.25 | 2.10 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.67 | 1.33 | 1.33 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.29 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |