2. Liga - Çek Cumhuriyeti
Cuma, 04.09.2026
17:00
17:00

Usti n. L.

Slavia Prague B
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Usti nad Labem |
| Deplasman: | Prag |
| Mesafe: | 69.4 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Městský stadion Ústí nad Labem |
| Kapasite: | 3 000 (555) |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 17:00 (18:00 yerel zaman) |
Son 3 doğrudan karşılaşmaları
| 2026-05-16 | Usti n. L. | 2 - 1 | Slavia Prague B |
| 2025-10-28 | Slavia Prague B | 2 - 1 | Usti n. L. |
| 2025-01-29 | Slavia Prague B | 2 - 2 | Usti n. L. |
Usti n. L. son 12 maçlar
| 2026-08-29 | Taborsko | 0 - 1 | Usti n. L. |
| 2026-08-25 | Varnsdorf | 0 - 0 | Usti n. L. |
| 2026-08-21 | Usti n. L. | 3 - 1 | Dukla Prag |
| 2026-08-17 | Trinec | 0 - 0 | Usti n. L. |
| 2026-08-07 | Usti n. L. | 3 - 3 | Arsenal CL |
| 2026-08-01 | HS Kromeriz | 0 - 2 | Usti n. L. |
| 2026-07-24 | Usti n. L. | 2 - 1 | SK Kladno |
| 2026-07-03 | Jablonec | 1 - 1 | Usti n. L. |
| 2026-05-23 | Jihlava | 3 - 1 | Usti n. L. |
| 2026-05-16 | Usti n. L. | 2 - 1 | Slavia Prague B |
| 2026-05-10 | Banik Ostrava B | 1 - 2 | Usti n. L. |
| 2026-05-06 | Usti n. L. | 2 - 1 | Opava |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 7 | 3 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 58% | 25% |
Slavia Prague B son 12 maçlar
| 2026-08-30 | Slavia Prague B | 3 - 3 | Opava |
| 2026-08-23 | Slavia Prague B | 4 - 1 | HS Kromeriz |
| 2026-08-14 | Dukla Prag | 1 - 3 | Slavia Prague B |
| 2026-08-07 | Slavia Prague B | 3 - 2 | Trinec |
| 2026-08-02 | Arsenal CL | 1 - 1 | Slavia Prague B |
| 2026-07-26 | Slavia Prague B | 2 - 2 | Pribram |
| 2026-05-23 | Slavia Prague B | 3 - 2 | Vlasim |
| 2026-05-16 | Usti n. L. | 2 - 1 | Slavia Prague B |
| 2026-05-10 | Slavia Prague B | 2 - 1 | Taborsko |
| 2026-05-06 | HS Kromeriz | 5 - 0 | Slavia Prague B |
| 2026-05-03 | Slavia Prague B | 0 - 3 | Banik Ostrava B |
| 2026-04-26 | Slavia Prague B | 0 - 1 | Brno |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 10 | 7 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 83% | 58% |
Puan Durumu 2. Liga
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Usti n. L. | 6 | +6 | 14 |
| 2 | Slavia Prague B | 6 | +6 | 12 |
| 3 | Karvina | 6 | +5 | 12 |
| 4 | Pribram | 6 | +3 | 12 |
| 5 | Taborsko | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Dukla Prag | 6 | +2 | 10 |
| 7 | SK Kladno | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Arsenal CL | 6 | -3 | 8 |
| 9 | Banik Ostrava B | 6 | +3 | 7 |
| 10 | Jihlava | 6 | +1 | 7 |
| 11 | Vlasim | 6 | +1 | 6 |
| 12 | Opava | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Prostejov | 6 | -1 | 5 |
| 14 | Trinec | 6 | -4 | 4 |
| 15 | HS Kromeriz | 6 | -10 | 4 |
| 16 | Zizkov | 6 | -12 | 3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Usti n. L. | |
| Slavia Prague B | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Usti n. L. | Slavia Prague B |
|---|---|---|---|
| 1 | Usti n. L. | - | |
| 2 | Slavia Prague B | - | |
| 3 | Karvina | ||
| 4 | Pribram | ||
| 5 | Taborsko | ||
| 6 | Dukla Prag | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 7 | SK Kladno | 2 - 1 | |
| 8 | Arsenal CL | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 9 | Banik Ostrava B | ||
| 10 | Jihlava | ||
| 11 | Vlasim | ||
| 12 | Opava | ||
| 13 | Prostejov | ||
| 14 | Trinec | ||
| 15 | HS Kromeriz | ||
| 16 | Zizkov |
Takım istatistikleri
| Usti n. L. | Slavia Prague B | |
| Galibiyet | 4 | 3 |
| Beraberlik | 2 | 3 |
| Mağlubiyet | 0 | 0 |
| Attığı gol | 11 | 16 |
| Yediği gol | 5 | 10 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.83 | 2.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 0.83 | 1.67 |
| Oyun attığı gol | 83% | 100% |
| Oyun yediği gol | 50% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% | 100% |
| Üst 1.5 | 67% | 100% |
| Üst 2.5 | 50% | 83% |
| Üst 3.5 | 33% | 83% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 2 | 1 |
| Beraberlik | 1 | 1 |
| Mağlubiyet | 0 | 0 |
| Attığı gol | 8 | 4 |
| Yediği gol | 5 | 2 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 2.67 | 2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.67 | 1.00 |
| Oyun attığı gol | 100% | 100% |
| Oyun yediği gol | 100% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 100% | 100% |
| Üst 1.5 | 100% | 100% |
| Üst 2.5 | 100% | 50% |
| Üst 3.5 | 67% | 50% |
Genel i̇statistikler 2. Liga
| Oyun (48) | |
| Ev sahibi galibiyet | 44% |
| Beraberlik | 31% |
| Deplasman galibiyet | 25% |
| Oynadığı maç | 20% |
| Goller (142) | |
| Maç başına gol | 2.96 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.62 |
| Maç başına deplasman gol | 1.33 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 83% |
| Deplasman takımı gol attı | 71% |
| Karşılıklı Gol Var | 60% |
| Üst 1.5 | 77% |
| Üst 2.5 | 60% |
| Üst 3.5 | 40% |
Usti n. L. sonraki 6 maçlar
| 2026-09-11 | Usti n. L. | - | Jihlava |
| 2026-09-20 | Banik Ostrava B | - | Usti n. L. |
| 2026-10-09 | Usti n. L. | - | Opava |
| 2026-10-16 | Prostejov | - | Usti n. L. |
| 2026-10-23 | Usti n. L. | - | Karvina |
| 2026-10-30 | Vlasim | - | Usti n. L. |
Slavia Prague B sonraki 6 maçlar
| 2026-09-13 | Slavia Prague B | - | Zizkov |
| 2026-09-18 | Jihlava | - | Slavia Prague B |
| 2026-10-09 | Slavia Prague B | - | Vlasim |
| 2026-10-18 | Banik Ostrava B | - | Slavia Prague B |
| 2026-10-25 | Slavia Prague B | - | Prostejov |
| 2026-10-30 | Karvina | - | Slavia Prague B |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.60 | 3.40 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.29 | 1.25 | 1.80 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.14 | 5.50 | |
| 2.5 | 1.50 | 2.50 | |
| 3.5 | 2.20 | 1.62 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 |