Süper Ligi - Çin
Cuma, 15.05.2026
12:35
12:35

Tianjin J. Tiger

Chengdu Rongcheng
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Tianjin |
| Deplasman: | Chengdu |
| Mesafe: | 1 519.5 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 12:35 (19:35 yerel zaman) |
Son 8 doğrudan karşılaşmaları
| 2025-07-18 | Tianjin J. Tiger | 2 - 1 | Chengdu Rongcheng |
| 2025-03-02 | Chengdu Rongcheng | 1 - 2 | Tianjin J. Tiger |
| 2024-07-12 | Chengdu Rongcheng | 2 - 1 | Tianjin J. Tiger |
| 2024-04-06 | Tianjin J. Tiger | 2 - 3 | Chengdu Rongcheng |
| 2023-09-29 | Tianjin J. Tiger | 2 - 2 | Chengdu Rongcheng |
| 2023-06-08 | Chengdu Rongcheng | 0 - 0 | Tianjin J. Tiger |
| 2022-07-08 | Chengdu Rongcheng | 2 - 1 | Tianjin J. Tiger |
| 2022-06-16 | Tianjin J. Tiger | 1 - 1 | Chengdu Rongcheng |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 3 | 7 | 6 | 2 | |
| 25% | 38% | 38% | 88% | 75% | 25% |
Tianjin J. Tiger son 12 maçlar
| 2026-05-10 | Zhejiang Pro | 1 - 1 | Tianjin J. Tiger |
| 2026-05-05 | Qingdao W. Coast | 1 - 1 | Tianjin J. Tiger |
| 2026-05-01 | Tianjin J. Tiger | 2 - 2 | Wuhan Three Towns |
| 2026-04-25 | Beijing Guoan | 2 - 4 | Tianjin J. Tiger |
| 2026-04-21 | Tianjin J. Tiger | 1 - 2 | Shandong Taishan |
| 2026-04-17 | Yunnan Yukun | 0 - 3 | Tianjin J. Tiger |
| 2026-04-12 | Tianjin J. Tiger | 1 - 1 | Qingdao Hainiu |
| 2026-04-05 | Tianjin J. Tiger | 2 - 3 | Shanghai Shenhua |
| 2026-03-21 | Liaoning Tieren | 3 - 0 | Tianjin J. Tiger |
| 2026-03-14 | Shenzhen Peng C. | 1 - 0 | Tianjin J. Tiger |
| 2026-03-07 | Tianjin J. Tiger | 0 - 0 | Chongqing Tonglianglong |
| 2026-02-13 | Karpaty | 1 - 0 | Tianjin J. Tiger |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Chengdu Rongcheng son 12 maçlar
| 2026-05-09 | Chengdu Rongcheng | 3 - 0 | Henan |
| 2026-05-05 | Liaoning Tieren | 0 - 1 | Chengdu Rongcheng |
| 2026-05-01 | Shanghai Shenhua | 2 - 3 | Chengdu Rongcheng |
| 2026-04-25 | Chengdu Rongcheng | 4 - 0 | Zhejiang Pro |
| 2026-04-21 | Chengdu Rongcheng | 2 - 1 | Yunnan Yukun |
| 2026-04-17 | Wuhan Three Towns | 0 - 1 | Chengdu Rongcheng |
| 2026-04-12 | Beijing Guoan | 1 - 2 | Chengdu Rongcheng |
| 2026-04-03 | Chengdu Rongcheng | 5 - 1 | Qingdao W. Coast |
| 2026-03-21 | Chongqing Tonglianglong | 3 - 3 | Chengdu Rongcheng |
| 2026-03-15 | Chengdu Rongcheng | 1 - 0 | Qingdao Hainiu |
| 2026-03-06 | Chengdu Rongcheng | 5 - 1 | Shenzhen Peng C. |
| 2026-02-17 | Machida | 3 - 2 | Chengdu Rongcheng |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 9 | 9 | 6 | |
| 83% | 8% | 8% | 75% | 75% | 50% |
Puan Durumu Süper Ligi
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Rongcheng | 11 | +21 | 31 |
| 2 | Chongqing Tonglianglong | 11 | +5 | 20 |
| 3 | Dalian Yingbo | 11 | -4 | 18 |
| 4 | Yunnan Yukun | 11 | +3 | 16 |
| 5 | Shandong Taishan | 11 | +2 | 14 |
| 6 | Shanghai Shenhua | 11 | +7 | 11 |
| 7 | Qingdao Hainiu | 11 | +2 | 10 |
| 8 | Zhejiang Pro | 11 | -3 | 10 |
| 9 | Shenzhen Peng C. | 11 | -6 | 10 |
| 10 | Qingdao W. Coast | 11 | -8 | 10 |
| 11 | Beijing Guoan | 11 | +1 | 8 |
| 12 | Shanghai Port | 11 | +2 | 7 |
| 13 | Liaoning Tieren | 11 | -10 | 7 |
| 14 | Henan | 11 | -3 | 6 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 11 | -8 | 4 |
| 16 | Tianjin J. Tiger | 11 | -1 | 1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Tianjin J. Tiger | |
| Chengdu Rongcheng | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Tianjin J. Tiger | Chengdu Rongcheng |
|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Rongcheng | - | |
| 2 | Chongqing Tonglianglong | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 3 | Dalian Yingbo | ||
| 4 | Yunnan Yukun | ||
| 5 | Shandong Taishan | 1 - 2 | |
| 6 | Shanghai Shenhua | 2 - 3 | 2 - 3 |
| 7 | Qingdao Hainiu | 1 - 1 | |
| 8 | Zhejiang Pro | ||
| 9 | Shenzhen Peng C. | ||
| 10 | Qingdao W. Coast | ||
| 11 | Beijing Guoan | 1 - 2 | |
| 12 | Shanghai Port | ||
| 13 | Liaoning Tieren | 0 - 1 | |
| 14 | Henan | ||
| 15 | Wuhan Three Towns | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 16 | Tianjin J. Tiger | - |
Takım istatistikleri
| Tianjin J. Tiger | Chengdu Rongcheng | |
| Galibiyet | 2 | 10 |
| Beraberlik | 5 | 1 |
| Mağlubiyet | 4 | 0 |
| Attığı gol | 15 | 30 |
| Yediği gol | 16 | 9 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.36 | 2.73 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.45 | 0.82 |
| Oyun attığı gol | 73% | 100% |
| Oyun yediği gol | 82% | 55% |
| Karşılıklı Gol Var | 64% | 55% |
| Üst 1.5 | 82% | 73% |
| Üst 2.5 | 55% | 73% |
| Üst 3.5 | 27% | 45% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 0 | 4 |
| Beraberlik | 3 | 1 |
| Mağlubiyet | 2 | 0 |
| Attığı gol | 6 | 10 |
| Yediği gol | 8 | 6 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.20 | 2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.60 | 1.20 |
| Oyun attığı gol | 80% | 100% |
| Oyun yediği gol | 80% | 60% |
| Karşılıklı Gol Var | 80% | 60% |
| Üst 1.5 | 80% | 60% |
| Üst 2.5 | 60% | 60% |
| Üst 3.5 | 40% | 40% |
Genel i̇statistikler Süper Ligi
| Oyun (88) | |
| Ev sahibi galibiyet | 48% |
| Beraberlik | 25% |
| Deplasman galibiyet | 27% |
| Oynadığı maç | 37% |
| Goller (259) | |
| Maç başına gol | 2.94 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.78 |
| Maç başına deplasman gol | 1.16 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 85% |
| Deplasman takımı gol attı | 70% |
| Karşılıklı Gol Var | 60% |
| Üst 1.5 | 78% |
| Üst 2.5 | 58% |
| Üst 3.5 | 32% |
Tianjin J. Tiger sonraki 6 maçlar
| 2026-05-19 | Tianjin J. Tiger | - | Henan |
| 2026-05-23 | Shanghai Port | - | Tianjin J. Tiger |
| 2026-05-31 | Tianjin J. Tiger | - | Dalian Yingbo |
| 2026-06-27 | Chongqing Tonglianglong | - | Tianjin J. Tiger |
| 2026-07-04 | Tianjin J. Tiger | - | Shenzhen Peng C. |
| 2026-07-12 | Tianjin J. Tiger | - | Liaoning Tieren |
Chengdu Rongcheng sonraki 6 maçlar
| 2026-05-19 | Chengdu Rongcheng | - | Shanghai Port |
| 2026-05-23 | Dalian Yingbo | - | Chengdu Rongcheng |
| 2026-05-30 | Chengdu Rongcheng | - | Shandong Taishan |
| 2026-06-27 | Shenzhen Peng C. | - | Chengdu Rongcheng |
| 2026-07-05 | Qingdao Hainiu | - | Chengdu Rongcheng |
| 2026-07-11 | Chengdu Rongcheng | - | Chongqing Tonglianglong |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 5.00 | 4.00 | 1.61 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 2.20 | 1.22 | 1.17 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.22 | 4.00 | |
| 2.5 | 1.80 | 2.00 | |
| 3.5 | 3.00 | 1.36 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |