2. Liga - Slovakya
Cuma, 04.09.2026
17:00
17:00

L. Mikulas

Inter Bratislava
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Liptovsky Mikulas |
| Deplasman: | Bratislava |
| Mesafe: | 212.0 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Liptovský Mikuláš Stadyumu |
| Kapasite: | 1 950 (610) |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 17:00 (18:00 yerel zaman) |
Son 6 doğrudan karşılaşmaları
| 2025-11-15 | Inter Bratislava | 2 - 2 | L. Mikulas |
| 2025-08-02 | L. Mikulas | 2 - 1 | Inter Bratislava |
| 2019-03-09 | L. Mikulas | 2 - 1 | Inter Bratislava |
| 2018-08-04 | Inter Bratislava | 1 - 3 | L. Mikulas |
| 2018-03-17 | Inter Bratislava | 2 - 1 | L. Mikulas |
| 2017-08-26 | L. Mikulas | 3 - 2 | Inter Bratislava |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 1 | 6 | 6 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 100% | 100% | 50% |
L. Mikulas son 12 maçlar
| 2026-08-30 | Petrzalka | 2 - 0 | L. Mikulas |
| 2026-08-22 | Humenne | 1 - 0 | L. Mikulas |
| 2026-08-14 | L. Mikulas | 2 - 2 | Zvolen |
| 2026-08-08 | Presov | 1 - 1 | L. Mikulas |
| 2026-07-31 | L. Mikulas | 2 - 0 | Slovan Galanta |
| 2026-07-25 | MFK Bytca | 0 - 5 | L. Mikulas |
| 2026-07-18 | Podbrezova | 3 - 2 | L. Mikulas |
| 2026-07-07 | Spisska Nova Ves | 1 - 2 | L. Mikulas |
| 2026-06-19 | L. Mikulas | 2 - 2 | Banik Lehota |
| 2026-05-15 | Petrzalka | 2 - 1 | L. Mikulas |
| 2026-05-08 | L. Mikulas | 3 - 0 | Puchov |
| 2026-05-02 | Pohronie | 2 - 2 | L. Mikulas |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Inter Bratislava son 12 maçlar
| 2026-08-29 | Inter Bratislava | 1 - 1 | Zvolen |
| 2026-08-22 | Presov | 2 - 1 | Inter Bratislava |
| 2026-08-15 | Inter Bratislava | 3 - 0 | Slovan Galanta |
| 2026-08-08 | MFK Bytca | 0 - 3 | Inter Bratislava |
| 2026-08-03 | Inter Bratislava | 0 - 1 | Zilina B |
| 2026-07-25 | Povazska Bystrica | 3 - 1 | Inter Bratislava |
| 2026-06-20 | Inter Bratislava | 0 - 1 | Z. Moravce |
| 2026-05-15 | Inter Bratislava | 1 - 0 | Dukla B. Bystrica |
| 2026-05-08 | Slavia TU Kosice | 2 - 1 | Inter Bratislava |
| 2026-05-01 | Banik Lehota | 1 - 0 | Inter Bratislava |
| 2026-04-25 | Inter Bratislava | 0 - 2 | Petrzalka |
| 2026-04-22 | Puchov | 1 - 3 | Inter Bratislava |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 17% |
Puan Durumu 2. Liga
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 6 | +14 | 18 |
| 2 | Samorin | 6 | +7 | 15 |
| 3 | Pohronie | 6 | +2 | 10 |
| 4 | Zilina B | 6 | 0 | 10 |
| 5 | Banik Lehota | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Povazska Bystrica | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Presov | 6 | -1 | 10 |
| 8 | L. Mikulas | 6 | +4 | 8 |
| 9 | Inter Bratislava | 6 | +2 | 7 |
| 10 | OFK Malzenice | 6 | 0 | 7 |
| 11 | Slovan Galanta | 6 | -5 | 7 |
| 12 | Humenne | 6 | -5 | 6 |
| 13 | Z. Moravce | 6 | -2 | 5 |
| 14 | Slovan Brat. B | 6 | -1 | 5 |
| 15 | Zvolen | 6 | -3 | 3 |
| 16 | MFK Bytca | 6 | -15 | 3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| L. Mikulas | |
| Inter Bratislava | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | L. Mikulas | Inter Bratislava |
|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | ||
| 2 | Samorin | ||
| 3 | Pohronie | ||
| 4 | Zilina B | ||
| 5 | Banik Lehota | ||
| 6 | Povazska Bystrica | 3 - 1 | |
| 7 | Presov | 2 - 1 | |
| 8 | L. Mikulas | - | |
| 9 | Inter Bratislava | - | |
| 10 | OFK Malzenice | ||
| 11 | Slovan Galanta | 2 - 0 | |
| 12 | Humenne | ||
| 13 | Z. Moravce | ||
| 14 | Slovan Brat. B | ||
| 15 | Zvolen | 2 - 2 | |
| 16 | MFK Bytca | 0 - 3 |
Takım istatistikleri
| L. Mikulas | Inter Bratislava | |
| Galibiyet | 2 | 2 |
| Beraberlik | 2 | 1 |
| Mağlubiyet | 2 | 3 |
| Attığı gol | 10 | 9 |
| Yediği gol | 6 | 7 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.67 | 1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.00 | 1.17 |
| Oyun attığı gol | 67% | 83% |
| Oyun yediği gol | 67% | 67% |
| Karşılıklı Gol Var | 33% | 50% |
| Üst 1.5 | 83% | 83% |
| Üst 2.5 | 33% | 67% |
| Üst 3.5 | 33% | 17% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 1 | 1 |
| Beraberlik | 1 | 0 |
| Mağlubiyet | 0 | 2 |
| Attığı gol | 4 | 5 |
| Yediği gol | 2 | 5 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 2.00 | 1.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.00 | 1.67 |
| Oyun attığı gol | 100% | 100% |
| Oyun yediği gol | 50% | 67% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% | 67% |
| Üst 1.5 | 100% | 100% |
| Üst 2.5 | 50% | 100% |
| Üst 3.5 | 50% | 33% |
Genel i̇statistikler 2. Liga
| Oyun (48) | |
| Ev sahibi galibiyet | 50% |
| Beraberlik | 21% |
| Deplasman galibiyet | 29% |
| Oynadığı maç | 20% |
| Goller (136) | |
| Maç başına gol | 2.83 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.58 |
| Maç başına deplasman gol | 1.25 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 77% |
| Deplasman takımı gol attı | 77% |
| Karşılıklı Gol Var | 56% |
| Üst 1.5 | 81% |
| Üst 2.5 | 58% |
| Üst 3.5 | 29% |
L. Mikulas sonraki 6 maçlar
| 2026-09-04 | L. Mikulas | - | Inter Bratislava |
| 2026-09-11 | Pohronie | - | L. Mikulas |
| 2026-09-18 | L. Mikulas | - | Z. Moravce |
| 2026-09-27 | OFK Malzenice | - | L. Mikulas |
| 2026-10-02 | L. Mikulas | - | Samorin |
| 2026-10-11 | Slovan Brat. B | - | L. Mikulas |
Inter Bratislava sonraki 6 maçlar
| 2026-09-04 | L. Mikulas | - | Inter Bratislava |
| 2026-09-12 | Inter Bratislava | - | Petrzalka |
| 2026-09-19 | Humenne | - | Inter Bratislava |
| 2026-09-25 | Pohronie | - | Inter Bratislava |
| 2026-10-03 | Inter Bratislava | - | Z. Moravce |
| 2026-10-11 | OFK Malzenice | - | Inter Bratislava |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.20 | 3.10 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.23 | 1.58 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.23 | 3.30 | |
| 2.5 | 1.79 | 1.81 | |
| 3.5 | 2.95 | 1.30 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.66 | 1.97 |