Serie B - İtalya
Cumartesi, 05.09.2026
14:00
14:00

Sudtirol

Catanzaro
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Bolzano |
| Deplasman: | Catanzaro |
| Mesafe: | 948.0 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Stadio Druso |
| Kapasite: | 3 500 (600) |
| Boyutlar: | 105 x 63 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 14:00 (15:00 yerel zaman) |
Son 7 doğrudan karşılaşmaları
| 2026-08-15 | Catanzaro | 2 - 2 | Sudtirol |
| 2026-01-31 | Sudtirol | 2 - 1 | Catanzaro |
| 2025-08-24 | Catanzaro | 1 - 1 | Sudtirol |
| 2025-01-12 | Sudtirol | 1 - 1 | Catanzaro |
| 2024-10-27 | Catanzaro | 3 - 0 | Sudtirol |
| 2024-02-17 | Catanzaro | 2 - 2 | Sudtirol |
| 2023-10-07 | Sudtirol | 0 - 1 | Catanzaro |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
| 14% | 57% | 29% | 86% | 57% | 29% |
Sudtirol son 12 maçlar
| 2026-08-30 | Benevento | 1 - 1 | Sudtirol |
| 2026-08-22 | Sudtirol | 1 - 0 | Entella |
| 2026-08-15 | Catanzaro | 2 - 2 | Sudtirol |
| 2026-08-07 | Sudtirol | 1 - 0 | Virtus Verona |
| 2026-05-22 | Sudtirol | 0 - 0 | Bari |
| 2026-05-15 | Bari | 0 - 0 | Sudtirol |
| 2026-05-08 | Sudtirol | 1 - 1 | Juve Stabia |
| 2026-05-01 | Sampdoria | 1 - 0 | Sudtirol |
| 2026-04-25 | Sudtirol | 0 - 3 | Mantova |
| 2026-04-18 | Spezia | 6 - 1 | Sudtirol |
| 2026-04-11 | Sudtirol | 1 - 1 | Modena |
| 2026-04-06 | Cesena | 1 - 1 | Sudtirol |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 17% | 58% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Catanzaro son 12 maçlar
| 2026-08-30 | Pisa | 2 - 1 | Catanzaro |
| 2026-08-21 | Vicenza | 3 - 2 | Catanzaro |
| 2026-08-15 | Catanzaro | 2 - 2 | Sudtirol |
| 2026-05-29 | Monza | 0 - 2 | Catanzaro |
| 2026-05-24 | Catanzaro | 0 - 2 | Monza |
| 2026-05-20 | Palermo | 2 - 0 | Catanzaro |
| 2026-05-17 | Catanzaro | 3 - 0 | Palermo |
| 2026-05-12 | Catanzaro | 3 - 0 | Avellino |
| 2026-05-08 | Catanzaro | 2 - 3 | Bari |
| 2026-05-01 | Palermo | 3 - 2 | Catanzaro |
| 2026-04-25 | Catanzaro | 4 - 2 | Spezia |
| 2026-04-18 | Juve Stabia | 1 - 1 | Catanzaro |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 67% | 42% |
Puan Durumu Serie B
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Mantova | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Palermo | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Ascoli | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Cesena | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Padova | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Sudtirol | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Avellino | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Arezzo | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Pisa | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Empoli | 2 | -1 | 3 |
| 12 | Vicenza | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Juve Stabia | 2 | 0 | 1 |
| 14 | Benevento | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Verona | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Carrarese | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Sampdoria | 2 | -1 | 1 |
| 18 | Catanzaro | 2 | -2 | 0 |
| 19 | Entella | 2 | -2 | 0 |
| 20 | Cremonese | 2 | -4 | 0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Sudtirol | |
| Catanzaro | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Sudtirol | Catanzaro |
|---|---|---|---|
| 1 | Modena | ||
| 2 | Mantova | ||
| 3 | Palermo | ||
| 4 | Ascoli | ||
| 4 | Cesena | ||
| 6 | Padova | ||
| 6 | Sudtirol | - | |
| 8 | Avellino | ||
| 9 | Arezzo | ||
| 10 | Pisa | 2 - 1 | |
| 11 | Empoli | ||
| 12 | Vicenza | 3 - 2 | |
| 13 | Juve Stabia | ||
| 14 | Benevento | ||
| 14 | Verona | ||
| 14 | Carrarese | ||
| 14 | Sampdoria | ||
| 18 | Catanzaro | - | |
| 19 | Entella | 1 - 0 | |
| 20 | Cremonese |
Takım istatistikleri
| Sudtirol | Catanzaro | |
| Galibiyet | 1 | 0 |
| Beraberlik | 1 | 0 |
| Mağlubiyet | 0 | 2 |
| Attığı gol | 2 | 3 |
| Yediği gol | 1 | 5 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.00 | 1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 0.50 | 2.50 |
| Oyun attığı gol | 100% | 100% |
| Oyun yediği gol | 50% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% | 100% |
| Üst 1.5 | 50% | 100% |
| Üst 2.5 | 0% | 100% |
| Üst 3.5 | 0% | 50% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 1 | 0 |
| Beraberlik | 0 | 0 |
| Mağlubiyet | 0 | 2 |
| Attığı gol | 1 | 3 |
| Yediği gol | 0 | 5 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.00 | 1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 0.00 | 2.50 |
| Oyun attığı gol | 100% | 100% |
| Oyun yediği gol | 0% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 0% | 100% |
| Üst 1.5 | 0% | 100% |
| Üst 2.5 | 0% | 100% |
| Üst 3.5 | 0% | 50% |
Genel i̇statistikler Serie B
| Oyun (20) | |
| Ev sahibi galibiyet | 35% |
| Beraberlik | 20% |
| Deplasman galibiyet | 45% |
| Oynadığı maç | 5% |
| Goller (53) | |
| Maç başına gol | 2.65 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.30 |
| Maç başına deplasman gol | 1.35 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 90% |
| Deplasman takımı gol attı | 80% |
| Karşılıklı Gol Var | 70% |
| Üst 1.5 | 80% |
| Üst 2.5 | 60% |
| Üst 3.5 | 15% |
Sudtirol sonraki 6 maçlar
| 2026-09-12 | Sudtirol | - | Modena |
| 2026-09-20 | Arezzo | - | Sudtirol |
| 2026-10-10 | Sudtirol | - | Ascoli |
| 2026-10-17 | Juve Stabia | - | Sudtirol |
| 2026-10-24 | Sudtirol | - | Sampdoria |
| 2026-10-27 | Padova | - | Sudtirol |
Catanzaro sonraki 6 maçlar
| 2026-09-12 | Catanzaro | - | Carrarese |
| 2026-09-19 | Sampdoria | - | Catanzaro |
| 2026-10-10 | Catanzaro | - | Mantova |
| 2026-10-17 | Verona | - | Catanzaro |
| 2026-10-24 | Catanzaro | - | Ascoli |
| 2026-10-27 | Benevento | - | Catanzaro |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.00 | 3.20 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.36 | 3.00 | |
| 2.5 | 2.25 | 1.62 | |
| 3.5 | 4.00 | 1.22 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.95 | 1.80 |