League One - İngiltere
Cumartesi, 05.09.2026
15:00
15:00

Huddersfield

Notts County
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Huddersfield |
| Deplasman: | Nottingham |
| Mesafe: | 88.1 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | John Smith's Stadyumu |
| Kapasite: | 24 500 |
| Boyutlar: | 105 x 69 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:00 (15:00 yerel zaman) |
Son 9 doğrudan karşılaşmaları
| 2015-08-11 | Huddersfield | 1 - 2 | Notts County |
| 2012-01-02 | Notts County | 2 - 2 | Huddersfield |
| 2011-11-19 | Huddersfield | 2 - 1 | Notts County |
| 2011-03-27 | Huddersfield | 3 - 0 | Notts County |
| 2010-08-07 | Notts County | 0 - 3 | Huddersfield |
| 2003-03-29 | Notts County | 3 - 2 | Huddersfield |
| 2002-10-12 | Huddersfield | 3 - 0 | Notts County |
| 2002-04-20 | Notts County | 2 - 1 | Huddersfield |
| 2001-11-09 | Huddersfield | 2 - 2 | Notts County |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 3 | 9 | 9 | 3 | |
| 44% | 22% | 33% | 100% | 100% | 33% |
Huddersfield son 12 maçlar
| 2026-09-01 | Huddersfield | 3 - 1 | Oxford Utd |
| 2026-08-29 | Cambridge Utd | 1 - 2 | Huddersfield |
| 2026-08-22 | Milton Keynes | 1 - 1 | Huddersfield |
| 2026-08-15 | Huddersfield | 3 - 0 | Wimbledon |
| 2026-08-08 | Preston | 1 - 1 | Huddersfield |
| 2026-08-01 | Huddersfield | 1 - 1 | Blackburn |
| 2026-07-25 | Middlesbrough | 1 - 3 | Huddersfield |
| 2026-07-21 | Fleetwood | 2 - 1 | Huddersfield |
| 2026-07-18 | Fylde | 1 - 2 | Huddersfield |
| 2026-07-10 | Birmingham | 3 - 1 | Huddersfield |
| 2026-05-02 | Wimbledon | 0 - 4 | Huddersfield |
| 2026-04-25 | Huddersfield | 1 - 4 | Mansfield |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 12 | 9 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 100% | 75% | 42% |
Notts County son 12 maçlar
| 2026-09-01 | Doncaster | 1 - 1 | Notts County |
| 2026-08-29 | Notts County | 2 - 1 | Burton |
| 2026-08-22 | Luton | 2 - 2 | Notts County |
| 2026-08-15 | Notts County | 1 - 1 | Leicester |
| 2026-08-08 | Burnley | 1 - 1 | Notts County |
| 2026-08-01 | Walsall | 0 - 0 | Notts County |
| 2026-07-18 | Notts County | 0 - 2 | Nottingham |
| 2026-07-14 | Randers | 3 - 1 | Notts County |
| 2026-07-11 | Viborg | 2 - 0 | Notts County |
| 2026-07-04 | Alfreton | 0 - 5 | Notts County |
| 2026-05-25 | Notts County | 3 - 0 | Salford City |
| 2026-05-15 | Notts County | 0 - 0 | Chesterfield |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 42% | 25% |
Puan Durumu League One
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Sheffield Wed | 4 | +6 | 9 |
| 3 | Blackpool | 3 | +5 | 7 |
| 4 | Cambridge Utd | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Stockport | 3 | +5 | 6 |
| 6 | Leyton Orient | 4 | +4 | 6 |
| 7 | Mansfield | 3 | +3 | 6 |
| 8 | Notts County | 4 | +1 | 6 |
| 9 | Bradford | 4 | 0 | 6 |
| 10 | Leicester | 4 | +1 | 5 |
| 11 | Barnsley | 3 | +1 | 4 |
| 12 | Burton | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Oxford Utd | 3 | -1 | 4 |
| 14 | Luton | 3 | -2 | 4 |
| 15 | Plymouth | 4 | -2 | 4 |
| 16 | Wimbledon | 3 | -2 | 4 |
| 17 | Peterborough | 4 | -5 | 4 |
| 18 | Bromley | 4 | -9 | 4 |
| 19 | Milton Keynes | 3 | 0 | 3 |
| 20 | Doncaster | 4 | -1 | 3 |
| 20 | Stevenage | 4 | -1 | 3 |
| 22 | Wycombe | 4 | -5 | 2 |
| 23 | Reading | 2 | -1 | 1 |
| 24 | Wigan | 3 | -4 | 0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Huddersfield | |
| Notts County | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Huddersfield | Notts County |
|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | - | |
| 2 | Sheffield Wed | ||
| 3 | Blackpool | ||
| 4 | Cambridge Utd | ||
| 5 | Stockport | ||
| 6 | Leyton Orient | ||
| 7 | Mansfield | ||
| 8 | Notts County | - | |
| 9 | Bradford | ||
| 10 | Leicester | ||
| 11 | Barnsley | ||
| 12 | Burton | ||
| 13 | Oxford Utd | 3 - 1 | |
| 14 | Luton | 2 - 2 | |
| 15 | Plymouth | ||
| 16 | Wimbledon | 3 - 0 | |
| 17 | Peterborough | ||
| 18 | Bromley | ||
| 19 | Milton Keynes | ||
| 20 | Doncaster | 1 - 1 | |
| 20 | Stevenage | ||
| 22 | Wycombe | ||
| 23 | Reading | ||
| 24 | Wigan |
Takım istatistikleri
| Huddersfield | Notts County | |
| Galibiyet | 3 | 1 |
| Beraberlik | 1 | 3 |
| Mağlubiyet | 0 | 0 |
| Attığı gol | 9 | 6 |
| Yediği gol | 3 | 5 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 2.25 | 1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 0.75 | 1.25 |
| Oyun attığı gol | 100% | 100% |
| Oyun yediği gol | 75% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 75% | 100% |
| Üst 1.5 | 100% | 100% |
| Üst 2.5 | 75% | 50% |
| Üst 3.5 | 25% | 25% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 2 | 0 |
| Beraberlik | 0 | 2 |
| Mağlubiyet | 0 | 0 |
| Attığı gol | 6 | 3 |
| Yediği gol | 1 | 3 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 3.00 | 1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 0.50 | 1.50 |
| Oyun attığı gol | 100% | 100% |
| Oyun yediği gol | 50% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% | 100% |
| Üst 1.5 | 100% | 100% |
| Üst 2.5 | 100% | 50% |
| Üst 3.5 | 50% | 50% |
Genel i̇statistikler League One
| Oyun (42) | |
| Ev sahibi galibiyet | 33% |
| Beraberlik | 33% |
| Deplasman galibiyet | 33% |
| Oynadığı maç | 8% |
| Goller (125) | |
| Maç başına gol | 2.98 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.62 |
| Maç başına deplasman gol | 1.36 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 81% |
| Deplasman takımı gol attı | 76% |
| Karşılıklı Gol Var | 67% |
| Üst 1.5 | 83% |
| Üst 2.5 | 57% |
| Üst 3.5 | 31% |
Huddersfield sonraki 6 maçlar
| 2026-09-12 | Mansfield | - | Huddersfield |
| 2026-09-19 | Bromley | - | Huddersfield |
| 2026-09-26 | Huddersfield | - | Luton |
| 2026-10-03 | Burton | - | Huddersfield |
| 2026-10-10 | Huddersfield | - | Sheffield Wed |
| 2026-10-17 | Plymouth | - | Huddersfield |
Notts County sonraki 6 maçlar
| 2026-09-12 | Notts County | - | Bradford |
| 2026-09-19 | Reading | - | Notts County |
| 2026-09-26 | Notts County | - | Blackpool |
| 2026-10-03 | Peterborough | - | Notts County |
| 2026-10-10 | Notts County | - | Oxford Utd |
| 2026-10-17 | Wycombe | - | Notts County |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.62 | 3.50 | 4.80 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.18 | 1.29 | 2.15 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 3.75 | |
| 2.5 | 1.85 | 1.95 | |
| 3.5 | 3.00 | 1.36 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |