Premier Liga - Ukrayna
Pazar, 06.09.2026
16:00
16:00

Epitsentr

Bukovyna
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Kamianets-Podilskyi |
| Deplasman: | Chernivtsi |
| Mesafe: | 64.4 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 16:00 (18:00 yerel zaman) |
Son 8 doğrudan karşılaşmaları
| 2026-07-04 | Epitsentr | 4 - 0 | Bukovyna |
| 2025-07-15 | Epitsentr | 0 - 2 | Bukovyna |
| 2024-10-26 | Bukovyna | 1 - 1 | Epitsentr |
| 2024-09-06 | Epitsentr | 2 - 0 | Bukovyna |
| 2023-11-12 | Bukovyna | 0 - 2 | Epitsentr |
| 2023-09-09 | Epitsentr | 2 - 1 | Bukovyna |
| 2022-10-15 | Epitsentr | 0 - 0 | Bukovyna |
| 2022-08-27 | Bukovyna | 1 - 2 | Epitsentr |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 1 | 7 | 3 | 1 | |
| 62% | 25% | 12% | 88% | 38% | 12% |
Epitsentr son 12 maçlar
| 2026-08-29 | FC Kudrivka | 0 - 3 | Epitsentr |
| 2026-08-14 | Epitsentr | 0 - 0 | Veres Rivne |
| 2026-08-09 | Epitsentr | 0 - 2 | Shakhtar |
| 2026-08-02 | Epitsentr | 3 - 0 | Obolon |
| 2026-07-17 | Zalaegerszeg | 1 - 0 | Epitsentr |
| 2026-07-16 | HNK Gorica | 1 - 0 | Epitsentr |
| 2026-07-13 | Lok. Zagreb | 3 - 1 | Epitsentr |
| 2026-07-04 | Epitsentr | 4 - 0 | Bukovyna |
| 2026-07-01 | Epitsentr | 3 - 1 | Ahrobiznes |
| 2026-06-28 | Nyva Vinnytsia | 1 - 4 | Epitsentr |
| 2026-05-23 | Epitsentr | 0 - 0 | SC Poltava |
| 2026-05-16 | Kharkiv | 1 - 1 | Epitsentr |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Bukovyna son 12 maçlar
| 2026-08-31 | Bukovyna | 3 - 0 | Dyn. Kiev |
| 2026-08-22 | Nyva Ternopil | 0 - 4 | Bukovyna |
| 2026-08-15 | Karpaty | 3 - 0 | Bukovyna |
| 2026-08-08 | Bukovyna | 0 - 0 | Obolon |
| 2026-08-03 | Bukovyna | 0 - 0 | LNZ Cherkasy |
| 2026-07-18 | Nyiregyhaza Sp. | 2 - 2 | Bukovyna |
| 2026-07-04 | Epitsentr | 4 - 0 | Bukovyna |
| 2026-07-01 | Veres Rivne | 2 - 3 | Bukovyna |
| 2026-06-02 | Met. Zaporizhya | 0 - 4 | Bukovyna |
| 2026-05-23 | Bukovyna | 1 - 3 | Ch. Odessa |
| 2026-05-15 | UCSA Tarasivka | 0 - 5 | Bukovyna |
| 2026-05-09 | Bukovyna | 6 - 0 | Vorskla |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 10 | 8 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 83% | 67% |
Puan Durumu Premier Liga
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Karpaty | 4 | +9 | 10 |
| 2 | Polissya | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Shakhtar | 4 | +5 | 9 |
| 4 | Epitsentr | 4 | +4 | 7 |
| 5 | Kharkiv | 4 | +1 | 6 |
| 6 | Dyn. Kiev | 3 | -1 | 6 |
| 7 | Zorya | 4 | -2 | 6 |
| 8 | Bukovyna | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Veres Rivne | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Kryvbas | 4 | -2 | 4 |
| 11 | LNZ Cherkasy | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Livyi Bereh Kyiv | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Ch. Odessa | 3 | -2 | 3 |
| 14 | Obolon | 4 | -3 | 3 |
| 15 | FC Kudrivka | 4 | -7 | 2 |
| 16 | Kolos Kovalyovka | 3 | -3 | 1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Epitsentr | |
| Bukovyna | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Epitsentr | Bukovyna |
|---|---|---|---|
| 1 | Karpaty | 3 - 0 | |
| 2 | Polissya | ||
| 3 | Shakhtar | 0 - 2 | |
| 4 | Epitsentr | - | |
| 5 | Kharkiv | ||
| 6 | Dyn. Kiev | ||
| 7 | Zorya | ||
| 8 | Bukovyna | - | |
| 9 | Veres Rivne | 0 - 0 | |
| 10 | Kryvbas | ||
| 11 | LNZ Cherkasy | ||
| 12 | Livyi Bereh Kyiv | ||
| 13 | Ch. Odessa | ||
| 14 | Obolon | 3 - 0 | |
| 15 | FC Kudrivka | ||
| 16 | Kolos Kovalyovka |
Takım istatistikleri
| Epitsentr | Bukovyna | |
| Galibiyet | 2 | 1 |
| Beraberlik | 1 | 2 |
| Mağlubiyet | 1 | 1 |
| Attığı gol | 6 | 3 |
| Yediği gol | 2 | 3 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.50 | 0.75 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 0.50 | 0.75 |
| Oyun attığı gol | 50% | 25% |
| Oyun yediği gol | 25% | 25% |
| Karşılıklı Gol Var | 0% | 0% |
| Üst 1.5 | 75% | 50% |
| Üst 2.5 | 50% | 50% |
| Üst 3.5 | 0% | 0% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 1 | 0 |
| Beraberlik | 1 | 0 |
| Mağlubiyet | 1 | 1 |
| Attığı gol | 3 | 0 |
| Yediği gol | 2 | 3 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.00 | 0.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 0.67 | 3.00 |
| Oyun attığı gol | 33% | 0% |
| Oyun yediği gol | 33% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 0% | 0% |
| Üst 1.5 | 67% | 100% |
| Üst 2.5 | 33% | 100% |
| Üst 3.5 | 0% | 0% |
Genel i̇statistikler Premier Liga
| Oyun (30) | |
| Ev sahibi galibiyet | 37% |
| Beraberlik | 27% |
| Deplasman galibiyet | 37% |
| Oynadığı maç | 12% |
| Goller (65) | |
| Maç başına gol | 2.17 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.17 |
| Maç başına deplasman gol | 1.00 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 60% |
| Deplasman takımı gol attı | 53% |
| Karşılıklı Gol Var | 33% |
| Üst 1.5 | 67% |
| Üst 2.5 | 47% |
| Üst 3.5 | 13% |
Epitsentr sonraki 6 maçlar
| 2026-09-14 | Dyn. Kiev | - | Epitsentr |
| 2026-09-19 | Epitsentr | - | Livyi Bereh Kyiv |
| 2026-10-10 | Kolos Kovalyovka | - | Epitsentr |
| 2026-10-17 | Karpaty | - | Epitsentr |
| 2026-10-24 | Epitsentr | - | Kharkiv |
| 2026-10-31 | Zorya | - | Epitsentr |
Bukovyna sonraki 6 maçlar
| 2026-09-13 | Bukovyna | - | Zorya |
| 2026-09-19 | Kharkiv | - | Bukovyna |
| 2026-10-10 | Bukovyna | - | Polissya |
| 2026-10-17 | FC Kudrivka | - | Bukovyna |
| 2026-10-24 | Bukovyna | - | Kryvbas |
| 2026-10-31 | Livyi Bereh Kyiv | - | Bukovyna |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.25 | 2.50 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.50 | 1.29 | 1.44 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.29 | 3.30 | |
| 2.5 | 1.95 | 1.75 | |
| 3.5 | 3.60 | 1.25 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.75 | 1.95 |