Lig 2 - Fransa
Cuma, 04.09.2026
19:00
19:00

Dunkerque

Clermont
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Dunkirk |
| Deplasman: | Clermont-Ferrand |
| Mesafe: | 587.1 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Stade Marcel Tribut |
| Kapasite: | 4 200 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 19:00 (20:00 yerel zaman) |
Son 6 doğrudan karşılaşmaları
| 2026-02-27 | Clermont | 2 - 1 | Dunkerque |
| 2025-08-09 | Dunkerque | 2 - 2 | Clermont |
| 2025-02-21 | Dunkerque | 3 - 0 | Clermont |
| 2024-09-13 | Clermont | 0 - 1 | Dunkerque |
| 2021-01-16 | Clermont | 5 - 0 | Dunkerque |
| 2020-08-29 | Dunkerque | 1 - 1 | Clermont |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Dunkerque son 12 maçlar
| 2026-08-28 | Nancy | 2 - 0 | Dunkerque |
| 2026-08-21 | Dunkerque | 0 - 1 | Montpellier |
| 2026-08-14 | Reims | 3 - 3 | Dunkerque |
| 2026-08-08 | Dunkerque | 4 - 2 | Grenoble |
| 2026-08-01 | KV Mechelen | 0 - 0 | Dunkerque |
| 2026-07-25 | Dunkerque | 3 - 1 | Westerlo |
| 2026-07-22 | Dunkerque | 2 - 1 | Samsunspor |
| 2026-07-18 | Dunkerque | 2 - 0 | St. Liege |
| 2026-07-04 | Dunkerque | 0 - 2 | Valenciennes |
| 2026-05-09 | Nancy | 3 - 2 | Dunkerque |
| 2026-05-02 | Dunkerque | 0 - 1 | Grenoble |
| 2026-04-27 | Boulogne | 2 - 6 | Dunkerque |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 42% |
Clermont son 12 maçlar
| 2026-08-28 | Clermont | 0 - 0 | Sochaux |
| 2026-08-21 | Clermont | 1 - 1 | Dijon |
| 2026-08-14 | St. Etienne | 3 - 1 | Clermont |
| 2026-08-08 | Clermont | 0 - 0 | Reims |
| 2026-08-01 | Clermont | 1 - 1 | Grenoble |
| 2026-07-25 | Clermont | 0 - 1 | Montpellier |
| 2026-07-11 | Clermont | 1 - 0 | Orleans |
| 2026-05-09 | Clermont | 1 - 0 | Guingamp |
| 2026-05-02 | Montpellier | 1 - 2 | Clermont |
| 2026-04-24 | Clermont | 1 - 1 | Bastia |
| 2026-04-17 | Le Mans | 1 - 0 | Clermont |
| 2026-04-10 | Clermont | 2 - 2 | Nancy |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Puan Durumu Lig 2
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Etienne | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | +5 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | +2 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Red Star | 4 | -2 | 5 |
| 9 | Sochaux | 4 | -2 | 5 |
| 10 | Dunkerque | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Guingamp | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Pau | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | -1 | 3 |
| 16 | Clermont | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | -2 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | -5 | 1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Dunkerque | |
| Clermont | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Dunkerque | Clermont |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Etienne | 3 - 1 | |
| 2 | Reims | ||
| 3 | Montpellier | 0 - 1 | |
| 4 | Rodez | ||
| 5 | Nancy | ||
| 6 | Annecy | ||
| 7 | Metz | ||
| 8 | Red Star | ||
| 9 | Sochaux | ||
| 10 | Dunkerque | - | |
| 11 | Guingamp | ||
| 12 | Pau | ||
| 13 | Grenoble | 4 - 2 | |
| 14 | Laval | ||
| 15 | Boulogne | ||
| 16 | Clermont | - | |
| 17 | Dijon | ||
| 18 | Nantes |
Takım istatistikleri
| Dunkerque | Clermont | |
| Galibiyet | 1 | 0 |
| Beraberlik | 1 | 3 |
| Mağlubiyet | 2 | 1 |
| Attığı gol | 7 | 2 |
| Yediği gol | 8 | 4 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.75 | 0.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 2.00 | 1.00 |
| Oyun attığı gol | 50% | 50% |
| Oyun yediği gol | 100% | 50% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% | 50% |
| Üst 1.5 | 75% | 50% |
| Üst 2.5 | 50% | 25% |
| Üst 3.5 | 50% | 25% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 1 | 0 |
| Beraberlik | 0 | 0 |
| Mağlubiyet | 1 | 1 |
| Attığı gol | 4 | 1 |
| Yediği gol | 3 | 3 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 2.00 | 1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.50 | 3.00 |
| Oyun attığı gol | 50% | 100% |
| Oyun yediği gol | 100% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% | 100% |
| Üst 1.5 | 50% | 100% |
| Üst 2.5 | 50% | 100% |
| Üst 3.5 | 50% | 100% |
Genel i̇statistikler Lig 2
| Oyun (36) | |
| Ev sahibi galibiyet | 31% |
| Beraberlik | 39% |
| Deplasman galibiyet | 31% |
| Oynadığı maç | 12% |
| Goller (89) | |
| Maç başına gol | 2.47 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.25 |
| Maç başına deplasman gol | 1.22 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 61% |
| Deplasman takımı gol attı | 69% |
| Karşılıklı Gol Var | 47% |
| Üst 1.5 | 61% |
| Üst 2.5 | 42% |
| Üst 3.5 | 31% |
Dunkerque sonraki 6 maçlar
| 2026-09-11 | Dunkerque | - | St. Etienne |
| 2026-09-18 | Pau | - | Dunkerque |
| 2026-10-09 | Dunkerque | - | Annecy |
| 2026-10-16 | Nantes | - | Dunkerque |
| 2026-10-23 | Dunkerque | - | Metz |
| 2026-10-30 | Rodez | - | Dunkerque |
Clermont sonraki 6 maçlar
| 2026-09-11 | Clermont | - | Boulogne |
| 2026-09-18 | Grenoble | - | Clermont |
| 2026-10-09 | Clermont | - | Red Star |
| 2026-10-16 | Laval | - | Clermont |
| 2026-10-23 | Clermont | - | Guingamp |
| 2026-10-30 | Nantes | - | Clermont |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.25 | 4.20 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1.30 | 1.91 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 3.75 | |
| 2.5 | 1.85 | 1.95 | |
| 3.5 | 3.00 | 1.36 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.91 |