Şampiyona Grubu - Bulgaristan
Cumartesi, 16.05.2026
14:00
14:00

CSKA 1948

Ludogorets
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Sofya |
| Deplasman: | Razgrad |
| Mesafe: | 275.3 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Bistritsa |
| Kapasite: | 2 000 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Antrenör | |
| Ev sahibi: | Aleksandar Aleksandrov (Bul) |
| Deplasman: | Per-Mathias Hogmo (Nor) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 14:00 (16:00 yerel zaman) |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2026-04-25 | Ludogorets | 1 - 2 | CSKA 1948 |
| 2026-04-05 | Ludogorets | 3 - 0 | CSKA 1948 |
| 2025-10-27 | CSKA 1948 | 5 - 4 | Ludogorets |
| 2025-04-07 | CSKA 1948 | 1 - 3 | Ludogorets |
| 2024-12-16 | CSKA 1948 | 2 - 3 | Ludogorets |
| 2024-10-28 | Ludogorets | 3 - 0 | CSKA 1948 |
| 2024-04-11 | CSKA 1948 | 0 - 1 | Ludogorets |
| 2024-03-03 | Ludogorets | 2 - 0 | CSKA 1948 |
| 2024-02-29 | Ludogorets | 3 - 1 | CSKA 1948 |
| 2024-02-10 | Ludogorets | 1 - 1 | CSKA 1948 |
| 2023-05-28 | CSKA 1948 | 2 - 2 | Ludogorets |
| 2023-05-24 | CSKA 1948 | 1 - 3 | Ludogorets |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 9 | 6 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 75% | 50% |
CSKA 1948 son 12 maçlar
| 2026-05-13 | CSKA Sofia | 1 - 1 | CSKA 1948 |
| 2026-05-08 | CSKA 1948 | 0 - 1 | CSKA Sofia |
| 2026-05-02 | Levski | 1 - 0 | CSKA 1948 |
| 2026-04-25 | Ludogorets | 1 - 2 | CSKA 1948 |
| 2026-04-15 | Cherno More | 0 - 4 | CSKA 1948 |
| 2026-04-10 | CSKA 1948 | 1 - 0 | Botev Vratsa |
| 2026-04-05 | Ludogorets | 3 - 0 | CSKA 1948 |
| 2026-03-21 | CSKA 1948 | 3 - 2 | Lok. Sofia |
| 2026-03-14 | Spartak Varna | 1 - 2 | CSKA 1948 |
| 2026-03-08 | CSKA 1948 | 0 - 0 | Botev Plovdiv |
| 2026-03-05 | Lok. Plovdiv | 0 - 5 | CSKA 1948 |
| 2026-02-27 | Slavia Sofia | 0 - 2 | CSKA 1948 |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Ludogorets son 12 maçlar
| 2026-05-13 | Ludogorets | 1 - 1 | Levski |
| 2026-05-09 | Levski | 0 - 1 | Ludogorets |
| 2026-05-03 | CSKA Sofia | 1 - 0 | Ludogorets |
| 2026-04-29 | CSKA Sofia | 0 - 0 | Ludogorets |
| 2026-04-25 | Ludogorets | 1 - 2 | CSKA 1948 |
| 2026-04-21 | Ludogorets | 1 - 2 | CSKA Sofia |
| 2026-04-15 | Arda Kardzhali | 1 - 0 | Ludogorets |
| 2026-04-09 | Ludogorets | 0 - 0 | Cherno More |
| 2026-04-05 | Ludogorets | 3 - 0 | CSKA 1948 |
| 2026-03-29 | Ludogorets | 3 - 2 | Farul Constanta |
| 2026-03-19 | Spartak Varna | 1 - 5 | Ludogorets |
| 2026-03-14 | Ludogorets | 3 - 0 | CSKA Sofia |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 50% | 17% |
Puan Durumu Şampiyona Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski | 34 | +44 | 77 |
| 2 | Ludogorets | 34 | +36 | 64 |
| 3 | CSKA Sofia | 34 | +20 | 63 |
| 4 | CSKA 1948 | 34 | +18 | 63 |
Lig maçlarının kronolojisi
| CSKA 1948 | |
| Ludogorets | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | CSKA 1948 | Ludogorets |
|---|---|---|---|
| 1 | Levski | 0 - 1 | |
| 2 | Ludogorets | - | |
| 3 | CSKA Sofia | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | CSKA 1948 | - |
Takım istatistikleri
| CSKA 1948 | Ludogorets | |
| Galibiyet | 19 | 18 |
| Beraberlik | 6 | 10 |
| Mağlubiyet | 9 | 6 |
| Attığı gol | 53 | 60 |
| Yediği gol | 35 | 24 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.56 | 1.76 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.03 | 0.71 |
| Oyun attığı gol | 74% | 79% |
| Oyun yediği gol | 65% | 47% |
| Karşılıklı Gol Var | 47% | 41% |
| Üst 1.5 | 68% | 71% |
| Üst 2.5 | 53% | 47% |
| Üst 3.5 | 24% | 18% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 9 | 9 |
| Beraberlik | 3 | 4 |
| Mağlubiyet | 4 | 4 |
| Attığı gol | 25 | 30 |
| Yediği gol | 18 | 12 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.56 | 1.76 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.12 | 0.71 |
| Oyun attığı gol | 69% | 71% |
| Oyun yediği gol | 69% | 41% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% | 29% |
| Üst 1.5 | 62% | 59% |
| Üst 2.5 | 50% | 41% |
| Üst 3.5 | 31% | 24% |
Genel i̇statistikler Şampiyona Grubu
| Oyun (8) | |
| Ev sahibi galibiyet | 25% |
| Beraberlik | 25% |
| Deplasman galibiyet | 50% |
| Oynadığı maç | 67% |
| Goller (15) | |
| Maç başına gol | 1.88 |
| Maç başına ev sahibi gol | 0.75 |
| Maç başına deplasman gol | 1.12 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 75% |
| Deplasman takımı gol attı | 75% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% |
| Üst 1.5 | 50% |
| Üst 2.5 | 25% |
| Üst 3.5 | 12% |
CSKA 1948 sonraki 1 maçlar
| 2026-05-25 | CSKA 1948 | - | Levski |
Ludogorets sonraki 1 maçlar
| 2026-05-25 | Ludogorets | - | CSKA Sofia |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.25 | 2.14 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.61 | 1.28 | 1.28 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.29 | 3.25 | |
| 2.5 | 1.92 | 1.76 | |
| 3.5 | 3.30 | 1.28 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.71 | 1.95 |