Premier League - İngiltere
Cumartesi, 05.09.2026
15:00
15:00

Brighton

Leeds
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Brighton |
| Deplasman: | Leeds |
| Mesafe: | 343.6 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Falmer Stadium |
| Kapasite: | 30 750 |
| Boyutlar: | 105 x 69 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Antrenör | |
| Ev sahibi: | Fabian Hurzeler (Alm) |
| Deplasman: | Daniel Farke (Alm) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:00 (15:00 yerel zaman) |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2026-05-17 | Leeds | 1 - 0 | Brighton |
| 2025-11-01 | Brighton | 3 - 0 | Leeds |
| 2023-03-11 | Leeds | 2 - 2 | Brighton |
| 2022-08-27 | Brighton | 1 - 0 | Leeds |
| 2022-05-15 | Leeds | 1 - 1 | Brighton |
| 2021-11-27 | Brighton | 0 - 0 | Leeds |
| 2021-05-01 | Brighton | 2 - 0 | Leeds |
| 2021-01-16 | Leeds | 0 - 1 | Brighton |
| 2017-03-18 | Leeds | 2 - 0 | Brighton |
| 2016-12-09 | Brighton | 2 - 0 | Leeds |
| 2016-02-29 | Brighton | 4 - 0 | Leeds |
| 2015-10-17 | Leeds | 1 - 2 | Brighton |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 4 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 33% | 17% |
Brighton son 12 maçlar
| 2026-08-30 | Chelsea | 4 - 3 | Brighton |
| 2026-08-27 | Brighton | 4 - 0 | Tromsø |
| 2026-08-23 | Brighton | 4 - 0 | Aston Villa |
| 2026-08-20 | Tromsø | 0 - 0 | Brighton |
| 2026-08-15 | Brighton | 1 - 0 | Bologna |
| 2026-08-08 | Brighton | 3 - 0 | AS Roma |
| 2026-08-01 | Brighton | 4 - 3 | Strasbourg |
| 2026-05-24 | Brighton | 0 - 3 | Manchester Utd |
| 2026-05-17 | Leeds | 1 - 0 | Brighton |
| 2026-05-09 | Brighton | 3 - 0 | Wolves |
| 2026-05-02 | Newcastle | 3 - 1 | Brighton |
| 2026-04-21 | Brighton | 3 - 0 | Chelsea |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 9 | 5 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 75% | 42% |
Leeds son 12 maçlar
| 2026-08-30 | Leeds | 1 - 1 | Brentford |
| 2026-08-25 | Nottingham | 0 - 2 | Leeds |
| 2026-08-22 | Nottingham | 0 - 1 | Leeds |
| 2026-08-15 | Leeds | 4 - 0 | Augsburg |
| 2026-08-12 | Manchester Utd | 1 - 1 | Leeds |
| 2026-08-08 | Leeds | 2 - 0 | RB Leipzig |
| 2026-08-02 | Liverpool | 2 - 4 | Leeds |
| 2026-07-31 | Sunderland | 0 - 1 | Leeds |
| 2026-07-26 | Wrexham | 3 - 2 | Leeds |
| 2026-05-24 | West Ham | 3 - 0 | Leeds |
| 2026-05-17 | Leeds | 1 - 0 | Brighton |
| 2026-05-11 | Tottenham | 1 - 1 | Leeds |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 4 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 33% | 25% |
Puan Durumu Premier League
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Arsenal | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Hull | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Chelsea | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Brentford | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Newcastle | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Everton | 2 | +2 | 4 |
| 8 | Leeds | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Brighton | 2 | +3 | 3 |
| 10 | Manchester Utd | 2 | +1 | 3 |
| 11 | Sunderland | 2 | 0 | 3 |
| 12 | Ipswich | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Liverpool | 2 | 0 | 2 |
| 14 | Bournemouth | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Nottingham | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Fulham | 2 | -2 | 0 |
| 17 | Coventry | 2 | -4 | 0 |
| 18 | Crystal Palace | 2 | -5 | 0 |
| 19 | Aston Villa | 2 | -5 | 0 |
| 19 | Tottenham | 2 | -5 | 0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Brighton | |
| Leeds | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Brighton | Leeds |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | ||
| 2 | Arsenal | ||
| 3 | Hull | ||
| 4 | Chelsea | ||
| 5 | Brentford | ||
| 6 | Newcastle | ||
| 7 | Everton | ||
| 8 | Leeds | - | |
| 9 | Brighton | - | |
| 10 | Manchester Utd | ||
| 11 | Sunderland | ||
| 12 | Ipswich | ||
| 13 | Liverpool | ||
| 14 | Bournemouth | ||
| 14 | Nottingham | 0 - 1 | |
| 16 | Fulham | ||
| 17 | Coventry | ||
| 18 | Crystal Palace | ||
| 19 | Aston Villa | 4 - 0 | |
| 19 | Tottenham |
Takım istatistikleri
| Brighton | Leeds | |
| Galibiyet | 1 | 1 |
| Beraberlik | 0 | 1 |
| Mağlubiyet | 1 | 0 |
| Attığı gol | 7 | 2 |
| Yediği gol | 4 | 1 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 3.50 | 1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 2.00 | 0.50 |
| Oyun attığı gol | 100% | 100% |
| Oyun yediği gol | 50% | 50% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% | 50% |
| Üst 1.5 | 100% | 50% |
| Üst 2.5 | 100% | 0% |
| Üst 3.5 | 100% | 0% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 1 | 1 |
| Beraberlik | 0 | 0 |
| Mağlubiyet | 0 | 0 |
| Attığı gol | 4 | 1 |
| Yediği gol | 0 | 0 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 4.00 | 1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 0.00 | 0.00 |
| Oyun attığı gol | 100% | 100% |
| Oyun yediği gol | 0% | 0% |
| Karşılıklı Gol Var | 0% | 0% |
| Üst 1.5 | 100% | 0% |
| Üst 2.5 | 100% | 0% |
| Üst 3.5 | 100% | 0% |
Genel i̇statistikler Premier League
| Oyun (20) | |
| Ev sahibi galibiyet | 50% |
| Beraberlik | 20% |
| Deplasman galibiyet | 30% |
| Oynadığı maç | 5% |
| Goller (62) | |
| Maç başına gol | 3.10 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.85 |
| Maç başına deplasman gol | 1.25 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 80% |
| Deplasman takımı gol attı | 70% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% |
| Üst 1.5 | 80% |
| Üst 2.5 | 55% |
| Üst 3.5 | 35% |
Brighton sonraki 6 maçlar
| 2026-09-13 | Coventry | - | Brighton |
| 2026-09-19 | Brighton | - | Arsenal |
| 2026-10-10 | Sunderland | - | Brighton |
| 2026-10-17 | Brighton | - | Crystal Palace |
| 2026-10-24 | Liverpool | - | Brighton |
| 2026-10-31 | Manchester City | - | Brighton |
Leeds sonraki 6 maçlar
| 2026-09-14 | Leeds | - | Newcastle |
| 2026-09-19 | Leeds | - | Crystal Palace |
| 2026-10-10 | Arsenal | - | Leeds |
| 2026-10-17 | Leeds | - | Manchester Utd |
| 2026-10-24 | Sunderland | - | Leeds |
| 2026-10-31 | Bournemouth | - | Leeds |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.50 | 3.90 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.29 | 1.91 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 4.00 | |
| 2.5 | 1.85 | 2.00 | |
| 3.5 | 3.20 | 1.36 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.70 | 2.05 |