Premiership - İskoçya
Cumartesi, 05.09.2026
15:00
15:00

Aberdeen

Kilmarnock
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Aberdeen |
| Deplasman: | Kilmarnock |
| Mesafe: | 225.4 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Pittodrie Stadyumu |
| Kapasite: | 22 199 |
| Boyutlar: | 100 x 66 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:00 (15:00 yerel zaman) |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2026-04-25 | Aberdeen | 1 - 0 | Kilmarnock |
| 2026-01-31 | Kilmarnock | 3 - 0 | Aberdeen |
| 2025-12-14 | Aberdeen | 2 - 1 | Kilmarnock |
| 2025-10-29 | Kilmarnock | 0 - 1 | Aberdeen |
| 2025-02-22 | Aberdeen | 1 - 0 | Kilmarnock |
| 2024-12-26 | Kilmarnock | 4 - 0 | Aberdeen |
| 2024-08-25 | Aberdeen | 2 - 0 | Kilmarnock |
| 2024-03-09 | Aberdeen | 3 - 1 | Kilmarnock |
| 2024-02-24 | Kilmarnock | 2 - 0 | Aberdeen |
| 2023-12-06 | Aberdeen | 0 - 1 | Kilmarnock |
| 2023-10-29 | Kilmarnock | 2 - 0 | Aberdeen |
| 2023-04-08 | Aberdeen | 2 - 0 | Kilmarnock |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 58% | 0% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Aberdeen son 12 maçlar
| 2026-08-30 | Aberdeen | 0 - 1 | Rangers |
| 2026-08-15 | Aberdeen | 3 - 0 | Dundee FC |
| 2026-08-08 | Dundee FC | 2 - 0 | Aberdeen |
| 2026-08-01 | Aberdeen | 2 - 1 | Hearts |
| 2026-07-25 | Aberdeen | 3 - 0 | Kelty Hearts |
| 2026-07-22 | Queen of South | 1 - 4 | Aberdeen |
| 2026-07-18 | Aberdeen | 2 - 1 | Queen's Park |
| 2026-07-11 | Linfield | 0 - 2 | Aberdeen |
| 2026-07-07 | Aberdeen | 3 - 6 | Ross County |
| 2026-07-04 | Twente | 1 - 0 | Aberdeen |
| 2026-05-17 | Dundee FC | 3 - 2 | Aberdeen |
| 2026-05-12 | Aberdeen | 0 - 2 | St. Mirren |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 0% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Kilmarnock son 12 maçlar
| 2026-08-29 | Kilmarnock | 0 - 4 | Dundee Utd |
| 2026-08-14 | Kilmarnock | 3 - 2 | Ayr |
| 2026-08-09 | Kilmarnock | 1 - 5 | Celtic |
| 2026-08-02 | St. Johnstone | 4 - 3 | Kilmarnock |
| 2026-07-25 | Peterhead | 0 - 0 | Kilmarnock |
| 2026-07-21 | Kilmarnock | 1 - 0 | Hamilton |
| 2026-07-18 | Elgin | 0 - 1 | Kilmarnock |
| 2026-07-14 | Kilmarnock | 0 - 0 | Raith |
| 2026-07-04 | Linfield | 2 - 3 | Kilmarnock |
| 2026-05-17 | Livingston | 1 - 4 | Kilmarnock |
| 2026-05-12 | Kilmarnock | 3 - 1 | Dundee FC |
| 2026-05-09 | St. Mirren | 0 - 3 | Kilmarnock |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 8 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 67% | 58% |
Puan Durumu Premiership
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 3 | +6 | 9 |
| 2 | St. Mirren | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Hearts | 3 | +4 | 6 |
| 4 | Dundee FC | 4 | +2 | 6 |
| 5 | Hibernian | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Motherwell | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Rangers | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Dundee Utd | 4 | -2 | 4 |
| 9 | St. Johnstone | 3 | -1 | 3 |
| 10 | Aberdeen | 3 | -2 | 3 |
| 11 | Falkirk | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Kilmarnock | 3 | -9 | 0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Aberdeen | |
| Kilmarnock | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Aberdeen | Kilmarnock |
|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | ||
| 2 | St. Mirren | ||
| 3 | Hearts | 2 - 1 | |
| 4 | Dundee FC | ||
| 5 | Hibernian | ||
| 6 | Motherwell | ||
| 7 | Rangers | 0 - 1 | |
| 8 | Dundee Utd | ||
| 9 | St. Johnstone | 4 - 3 | |
| 10 | Aberdeen | - | |
| 11 | Falkirk | ||
| 12 | Kilmarnock | - |
Takım istatistikleri
| Aberdeen | Kilmarnock | |
| Galibiyet | 1 | 0 |
| Beraberlik | 0 | 0 |
| Mağlubiyet | 2 | 3 |
| Attığı gol | 2 | 4 |
| Yediği gol | 4 | 13 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 0.67 | 1.33 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.33 | 4.33 |
| Oyun attığı gol | 33% | 67% |
| Oyun yediği gol | 100% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 33% | 67% |
| Üst 1.5 | 67% | 100% |
| Üst 2.5 | 33% | 100% |
| Üst 3.5 | 0% | 100% |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Galibiyet | 1 | 0 |
| Beraberlik | 0 | 0 |
| Mağlubiyet | 1 | 1 |
| Attığı gol | 2 | 3 |
| Yediği gol | 2 | 4 |
| Maç başına ortalama attığı gol | 1.00 | 3.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol | 1.00 | 4.00 |
| Oyun attığı gol | 50% | 100% |
| Oyun yediği gol | 100% | 100% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% | 100% |
| Üst 1.5 | 50% | 100% |
| Üst 2.5 | 50% | 100% |
| Üst 3.5 | 0% | 100% |
Genel i̇statistikler Premiership
| Oyun (19) | |
| Ev sahibi galibiyet | 42% |
| Beraberlik | 16% |
| Deplasman galibiyet | 42% |
| Oynadığı maç | 10% |
| Goller (56) | |
| Maç başına gol | 2.95 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.37 |
| Maç başına deplasman gol | 1.58 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 74% |
| Deplasman takımı gol attı | 74% |
| Karşılıklı Gol Var | 53% |
| Üst 1.5 | 79% |
| Üst 2.5 | 58% |
| Üst 3.5 | 26% |
Aberdeen sonraki 6 maçlar
| 2026-09-15 | Motherwell | - | Aberdeen |
| 2026-09-19 | Hibernian | - | Aberdeen |
| 2026-10-10 | Aberdeen | - | St. Johnstone |
| 2026-10-17 | Aberdeen | - | St. Mirren |
| 2026-10-24 | Dundee Utd | - | Aberdeen |
| 2026-10-28 | Aberdeen | - | Falkirk |
Kilmarnock sonraki 6 maçlar
| 2026-09-15 | Hibernian | - | Kilmarnock |
| 2026-09-19 | Kilmarnock | - | Hearts |
| 2026-10-10 | Rangers | - | Kilmarnock |
| 2026-10-17 | Kilmarnock | - | Motherwell |
| 2026-10-24 | Falkirk | - | Kilmarnock |
| 2026-10-28 | Dundee FC | - | Kilmarnock |
Oranlar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.80 | 4.33 |
| Çifte Şans | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1.25 | 2.10 |
| Üst/Alt | Gl | Üst | Alt |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.20 | 4.50 | |
| 2.5 | 1.67 | 2.20 | |
| 3.5 | 2.63 | 1.50 |
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay |
|---|---|---|
| 1.67 | 2.10 |