» Ind. del Valle son 16 maçta 12 galibiyetler
» Ind. del Valle son 16 maçta 32 attığı gol - maç başına 2.00
» Manta FC son 16 maçta sadece 7 attığı gol - maç başına 0.44
» Manta FC son 8 deplasman maçta sadece 4 attığı gol - maç başına 0.50
» Anyang son 15 maçta 8 beraberlikler
» Anyang son 7 ev sahibi maçta 4 beraberlikler
» Daejeon Citizen son 8 ev sahibi maçta 5 mağlubiyetler
» Daejeon Citizen son 8 ev sahibi maçta sadece 3 attığı gol - maç başına 0.38
» Bucheon 1995 son 15 maçta sadece 11 attığı gol - maç başına 0.73
» Jeonbuk son 7 ev sahibi maçta beraberlik yok
» Gangwon son 15 maçta sadece 10 yediği gol - maç başına 0.67
» Gangwon son 7 deplasman maçta sadece 4 yediği gol - maç başına 0.57
» Ansan Greeners son 9 ev sahibi maçta sadece 1 galibiyet
» Ansan Greeners son 14 maçta 9 mağlubiyetler
» Ansan Greeners son 9 ev sahibi maçta 7 mağlubiyetler
» Ansan Greeners son 9 ev sahibi maçta 18 yediği gol - maç başına 2.00
» Chungbuk Cheongju son 14 maçta 10 beraberlikler
» Chungbuk Cheongju son 7 ev sahibi maçta 4 beraberlikler
» Yongin FC son 14 maçta 7 beraberlikler
» Seongnam son 14 maçta 8 beraberlikler
» Liaoning Tieren son 8 ev sahibi maçta beraberlik yok
» Qingdao W. Coast son 16 maçta 9 beraberlikler
» Qingdao W. Coast son 8 ev sahibi maçta 6 beraberlikler
» Shandong Taishan son 8 deplasman maçta beraberlik yok
» Dalian Yingbo son 16 maçta sadece 1 beraberlik
» Dalian Yingbo son 8 ev sahibi maçta beraberlik yok
» Wuhan Three Towns son 9 deplasman maçta 5 beraberlikler
» Tianjin J. Tiger son 8 ev sahibi maçta sadece 1 galibiyet
» Altai Oskemen son 8 ev sahibi maçta galibiyet yok
» Altai Oskemen son 15 maçta 7 beraberlikler
» Altai Oskemen son 8 ev sahibi maçta 5 beraberlikler
» Altai Oskemen son 15 maçta sadece 10 attığı gol - maç başına 0.67
» Altai Oskemen son 8 ev sahibi maçta sadece 5 attığı gol - maç başına 0.62
» Tobol son 8 deplasman maçta 7 mağlubiyetler
» Egersunds son 13 maçta sadece 1 beraberlik
» Moss FK son 7 deplasman maçta beraberlik yok
» Moss FK son 7 deplasman maçta 14 attığı gol - maç başına 2.00
» Moss FK son 13 maçta 29 yediği gol - maç başına 2.23
» Moss FK son 7 deplasman maçta 18 yediği gol - maç başına 2.57
» Big Bullets son 8 maçta 4 beraberlikler
» Big Bullets son 4 ev sahibi maçta sadece 1 yediği gol - maç başına 0.25
» Creck Sporting son 8 maçta sadece 1 galibiyet
» Dedza Dynamos son 8 maçta sadece 1 galibiyet
» Dedza Dynamos son 8 maçta sadece 2 attığı gol - maç başına 0.25
» Dedza Dynamos son 4 deplasman maçta attığı gol yok
» Ekenas son 6 ev sahibi maçta 5 galibiyetler
» PK-35 Helsinki son 6 deplasman maçta 4 galibiyetler
» PK-35 Helsinki son 12 maçta sadece 7 yediği gol - maç başına 0.58
» PK-35 Helsinki son 6 deplasman maçta sadece 1 yediği gol - maç başına 0.17
» SalPa son 12 maçta 26 attığı gol - maç başına 2.17
» SalPa son 6 ev sahibi maçta 19 attığı gol - maç başına 3.17
» Halmstad son 10 maçta sadece 1 galibiyet
» Västerås SK son 10 maçta 22 yediği gol - maç başına 2.20
» Hegelmann son 18 maçta 9 beraberlikler
» B36 Torshavn son 15 maçta 2 mağlubiyetler
» Vikingur son 15 maçta 8 beraberlikler
» Jaro son 14 maçta sadece 1 galibiyet
» Jaro son 14 maçta 31 yediği gol - maç başına 2.21
» Ilves son 7 deplasman maçta galibiyet yok
» Ilves son 7 deplasman maçta 19 yediği gol - maç başına 2.71
» TPS Turku son 6 deplasman maçta galibiyet yok
» KuPS Akatemia son 12 maçta 8 mağlubiyetler
» KuPS Akatemia son 6 ev sahibi maçta 4 mağlubiyetler
» KuPS Akatemia son 12 maçta 27 yediği gol - maç başına 2.25
» Tampere Utd son 12 maçta 9 galibiyetler
» Tampere Utd son 6 deplasman maçta 5 galibiyetler
» Tampere Utd son 12 maçta 25 attığı gol - maç başına 2.08
» Tampere Utd son 6 deplasman maçta 13 attığı gol - maç başına 2.17
» Tampere Utd son 12 maçta sadece 6 yediği gol - maç başına 0.50
» Tampere Utd son 6 deplasman maçta sadece 2 yediği gol - maç başına 0.33
» Breidablik son 6 deplasman maçta 3 beraberlikler
» Breidablik son 12 maçta 30 attığı gol - maç başına 2.50
» Breidablik son 6 deplasman maçta 12 attığı gol - maç başına 2.00
» Grindavik son 10 maçta 6 beraberlikler
» Strömsgodset son 13 maçta sadece 1 mağlubiyet
» Strömsgodset son 13 maçta 38 attığı gol - maç başına 2.92
» Strömsgodset son 6 deplasman maçta 16 attığı gol - maç başına 2.67
» Arsenal Dzerzh. son 13 maçta 6 beraberlikler
» Arsenal Dzerzh. son 7 deplasman maçta 4 beraberlikler
» VPS son 13 maçta 6 beraberlikler
» Mariehamn son 13 maçta galibiyet yok
» Mariehamn son 13 maçta 9 mağlubiyetler
» Mariehamn son 6 deplasman maçta 5 mağlubiyetler
» Mariehamn son 13 maçta sadece 6 attığı gol - maç başına 0.46
» Mariehamn son 6 deplasman maçta sadece 2 attığı gol - maç başına 0.33
» Inter Turku 2 son 12 maçta 36 yediği gol - maç başına 3.00
» Inter Turku 2 son 6 deplasman maçta 24 yediği gol - maç başına 4.00
» RFS Riga son 21 maçta 18 galibiyetler
» RFS Riga son 10 ev sahibi maçta 8 galibiyetler
» RFS Riga son 21 maçta 53 attığı gol - maç başına 2.52
» RFS Riga son 10 ev sahibi maçta 32 attığı gol - maç başına 3.20
» RFS Riga son 21 maçta sadece 15 yediği gol - maç başına 0.71
» Narva son 17 maçta 13 mağlubiyetler
» Narva son 8 ev sahibi maçta 5 mağlubiyetler
» Narva son 17 maçta sadece 11 attığı gol - maç başına 0.65
» Narva son 17 maçta 40 yediği gol - maç başına 2.35
» FCI Levadia son 18 maçta 13 galibiyetler
» FCI Levadia son 9 deplasman maçta 8 galibiyetler
» FCI Levadia son 18 maçta 46 attığı gol - maç başına 2.56
» FCI Levadia son 9 deplasman maçta 23 attığı gol - maç başına 2.56
» Vestmannaeyjar son 6 ev sahibi maçta 13 yediği gol - maç başına 2.17
» Valur son 13 maçta sadece 1 beraberlik
» Valur son 6 deplasman maçta beraberlik yok
» Volsungur Husavik son 11 maçta sadece 1 galibiyet
» Volsungur Husavik son 11 maçta 24 yediği gol - maç başına 2.18
» Volsungur Husavik son 5 deplasman maçta 13 yediği gol - maç başına 2.60
» Bryne son 13 maçta sadece 1 beraberlik
» Sandnes Ulf son 13 maçta sadece 1 beraberlik
» Sandnes Ulf son 6 deplasman maçta beraberlik yok
» Skala IF son 15 maçta 2 galibiyetler
» B68 Toftir son 15 maçta 34 yediği gol - maç başına 2.27
» B68 Toftir son 7 deplasman maçta 19 yediği gol - maç başına 2.71
» Atl. Colegiales son 9 ev sahibi maçta mağlubiyet yok
» Atl. Colegiales son 9 ev sahibi maçta sadece 3 yediği gol - maç başına 0.33
» Atl. Rafaela son 9 deplasman maçta sadece 4 attığı gol - maç başına 0.44
» Atl. Rafaela son 18 maçta sadece 12 yediği gol - maç başına 0.67
» Almirante Brown son 18 maçta sadece 13 attığı gol - maç başına 0.72
» Almirante Brown son 18 maçta sadece 12 yediği gol - maç başına 0.67
» Los Andes son 8 deplasman maçta sadece 1 mağlubiyet
» Los Andes son 18 maçta sadece 6 yediği gol - maç başına 0.33
» Los Andes son 8 deplasman maçta sadece 3 yediği gol - maç başına 0.38
» Def. de Belgrano son 9 ev sahibi maçta 6 beraberlikler
» Def. de Belgrano son 18 maçta sadece 12 attığı gol - maç başına 0.67
» Def. de Belgrano son 9 ev sahibi maçta sadece 4 attığı gol - maç başına 0.44
» Nueva Chicago son 9 ev sahibi maçta 6 beraberlikler
» Temperley son 18 maçta 9 beraberlikler
» Tristan Suarez son 18 maçta 9 beraberlikler
» Tristan Suarez son 18 maçta sadece 10 yediği gol - maç başına 0.56
» Tristan Suarez son 9 deplasman maçta sadece 4 yediği gol - maç başına 0.44
» Ciudad Bolivar son 18 maçta 9 beraberlikler
» Ciudad Bolivar son 18 maçta sadece 12 yediği gol - maç başına 0.67
» Godoy Cruz son 9 deplasman maçta sadece 3 attığı gol - maç başına 0.33
» Criciuma son 7 ev sahibi maçta mağlubiyet yok
» Criciuma son 15 maçta sadece 11 yediği gol - maç başına 0.73
» Sport Recife son 15 maçta 7 beraberlikler
» Sport Recife son 7 deplasman maçta sadece 4 yediği gol - maç başına 0.57
» Leones Atuntaqui son 8 deplasman maçta galibiyet yok
» Leones Atuntaqui son 8 deplasman maçta sadece 4 attığı gol - maç başına 0.50
» Inter Limeira SP son 6 deplasman maçta 4 galibiyetler
» Atletico Ottawa son 4 ev sahibi maçta 3 galibiyetler
» Cavalry son 10 maçta 7 galibiyetler
» Cavalry son 6 deplasman maçta 4 galibiyetler
» Cavalry son 10 maçta sadece 5 yediği gol - maç başına 0.50
» Cavalry son 6 deplasman maçta sadece 3 yediği gol - maç başına 0.50
» Quilmes son 8 ev sahibi maçta sadece 2 yediği gol - maç başına 0.25
» CA Atlanta son 18 maçta sadece 13 yediği gol - maç başına 0.72
» Confianca son 12 maçta sadece 7 attığı gol - maç başına 0.58
» Confianca son 6 ev sahibi maçta sadece 3 yediği gol - maç başına 0.50
» Barra SC son 12 maçta 6 beraberlikler
» Maringa PR son 6 ev sahibi maçta 13 yediği gol - maç başına 2.17
» Volta Redonda son 5 deplasman maçta 4 mağlubiyetler
» Volta Redonda son 5 deplasman maçta sadece 2 attığı gol - maç başına 0.40
*** İlginç futbol gerçekleri ve trendleri sadece lig maçlarını içerir. Kupa, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve diğerleri için yapılan maçlar dikkate alınmaz. Gerçekler galibiyetler , beraberlikler, mağlubiyetler, attığı gol, yediği gol gibi çeşitli göstergeler temelinde hazırlanır.