Avrupa Futbol Şampiyonası Çeyrek Final
17:00
İngiltere
-
İsviçre
2.242.943.85
20:00
Hollanda
-
Türkiye
1.594.075.78
Copa América Eleme aşaması
02:00
Venezuela
1 - 1
Kanada**
2.723.022.81
23:00
Kolombiya
-
Panama
1.305.1710.62
Beyaz Rusya - Vışeyşaya Liga
15:00
Smorgon
-
BATE
3.203.372.02
17:00
Vitebsk
-
Isloch Minsk
2.713.062.47
19:00
Gomel
-
Arsenal Dzerzh.
2.193.203.03
Faroe Adaları - Premier Lig
14:00
Fuglafjordur
-
Streymur
3.113.651.96
Finlandiya - Veikkausliiga
13:00
Ilves
-
HJK
2.343.442.74
15:00
VPS
-
Ekenas
1.315.108.15
Finlandiya - Ykkosliiga
14:00
KaPa
-
TPS Turku
4.583.891.60
14:00
PK-35 Vantaa
-
Mikkeli
1.344.717.14
14:00
SalPa
-
Jaro
3.653.431.89
14:00
SJK Akatemia
-
Jippo
2.353.212.75
Finlandiya - Ykkönen
14:00
Jazz Pori
-
Keski-Uusimaa
1.464.544.93
14:00
JJK Jyvaskyla
-
Rovaniemi
1.614.134.08
17:00
Vaajakoski
-
KPV
7.435.101.29
İsveç - Allsvenskan
14:00
Elfsborg
-
Brommapojkarna
1.753.904.05
14:00
Mjallby
-
Sirius
2.103.353.25
İzlanda - Úrvalsdeild
15:00
Akranes
-
Kopavogur
1.524.444.81
15:00
KR Reykjavik
-
Stjarnan
2.153.922.66
15:00
Vestri
-
Breidablik
6.785.121.33
18:00
Valur
-
Fylkir
1.315.636.58
İzlanda - 1. deild karla
16:15
Vestmannaeyjar
-
Leiknir
1.354.906.00
17:00
Throttur
-
Dalvik/Reynir
1.394.765.62
Letonya - Virslīga
16:00
Auda Kekava
-
Valmiera
2.673.182.36
Litvanya - A Lyga
17:00
Banga Gargzdai
-
Dziugas Telsiai
2.322.992.89
Norveç - Division 2 - Grup 1
14:00
Orn-Horten
-
Arendal
2.853.632.09
15:00
Eik Tonsberg
-
Notodden
1.643.984.13
Arjantin - Primera Nacional
01:00
Atl. Rafaela
0 - 0
Gimnasia y Tiro
2.252.643.77
19:00
Brown Adrogue
-
Talleres RdE
3.042.672.60
19:00
CA Atlanta
-
Est. Rio Cuarto
2.512.663.19
19:00
Dep. Madryn
-
Atletico Mitre
2.042.694.40
19:05
Almagro
-
Temperley
2.622.732.92
21:00
Def. Unidos
-
Aldosivi
2.802.812.67
Brezilya - Serie B
01:00
Brusque SC
0 - 0
Ponte Preta
2.232.963.38
15:00
America MG
-
Operario PR
1.653.495.30
21:00
Goias
-
Chapecoense-SC
1.583.625.88
Brezilya - Serie C - Grup A
21:00
Ferroviario CE
-
Volta Redonda
2.973.112.21
21:00
Sampaio Correa
-
Ferroviaria SP
2.442.842.89
23:30
ABC
-
CSA
1.823.114.28
23:30
Aparecidense GO
-
Londrina
2.302.982.94
Çin - Süper Ligi
12:00
Tianjin J. Tiger
-
Changchun Yatai
2.243.542.89
12:35
Shanghai Shenhua
-
Shandong Taishan
1.683.844.53
13:00
Cangzhou M. Lions
-
Shenzhen Peng C.
3.163.522.09
Güney Kore - K League 1
11:00
Jeju
-
Seoul
2.883.292.35
11:30
Daegu
-
Pohang
2.913.192.38
Güney Kore - K League 2
11:00
Gimpo
-
Chungnam Asan
2.742.972.50
11:30
Busan I'Park
-
Bucheon 1995
2.013.173.49
Japonya - J1 Ligi
10:00
Kashima
-
Sapporo
1.424.536.77
10:00
Machida
-
Nagoya
1.883.354.19
10:00
Verdy
-
C-Osaka
2.903.042.48
10:30
Albirex Niigata
-
Sagan Tosu
1.773.844.12
10:30
Iwata
-
Kawasaki
3.253.582.07
10:30
Urawa
-
Shonan
1.823.634.08
11:00
G-Osaka
-
Yokohama M.
2.403.452.75
11:00
Kashiwa
-
Tokyo
2.003.483.51
Japonya - J2 Ligi
10:00
Fujieda MYFC
-
Mito
2.663.242.44
10:00
Iwaki FC
-
Oita
1.853.483.78
10:00
Kofu
-
Tokushima
2.233.312.92
10:00
Yokohama FC
-
Blaublitz Akita
1.683.374.96
10:30
Shimizu
-
Chiba
2.093.413.12
11:00
Okayama
-
Vegalta Sendai
2.173.183.14
11:00
Renofa Yamaguchi
-
Kagoshima Utd
2.013.313.41
11:00
V-Varen Nagasaki
-
Kumamoto
1.623.954.53
11:00
Yamagata
-
Tochigi
1.773.384.24
Kanada - Premier League
00:00
Forge
3 - 3
Vancouver FC
1.623.924.20
21:00
York United
-
HFX Wanderers
2.723.222.32
Malezya - Malezya FA Kupası
12:15
Sabah FA
-
Terengganu
3.123.402.01
14:00
Selangor
-
Kuching City
1.423.936.54
Meksika - Liga MX Apertura
02:00
Queretaro
1 - 2
Tijuana
2.373.452.77
04:10
35'
Juarez
0 - 0
Atlas
2.123.453.23
Mısır - Premier Lig
14:00
Arab Contractors
-
Modern Future
3.422.952.17
15:30
Smouha
-
Enppi
2.542.892.84
17:00
ZED FC
-
National Bank
2.462.972.85
Singapur - S.League
11:00
Albirex Niigata
-
Geylang
4.665.191.43
11:00
Young Lions
-
Tampines
10.268.341.13
Şili - Kupası
17:30
Dep. Magallanes
-
U. Espanola
---
20:00
Coquimbo Unido
-
Cobresal
1.663.704.43
22:30
Santiago Wand.
-
Palestino
3.123.492.03
Uruguay - Primera División İkinci etap
14:00
Cerro Largo Melo
-
Liverpool M.
3.253.062.20
16:30
Boston River
-
Cerro CA
2.193.093.22
19:30
Penarol
-
Dep. Maldonado
1.374.337.30
Kulüpler Dostluk Maçı
09:00
Marek Dupnitsa (Bul)
-
Slavia Sofia (Bul)
---
09:30
Chrobry Glogow (Pol)
-
Legnica (Pol)
2.623.402.28
09:30
Dun. Streda (Svk)
-
Vyskov (Cek)
1.394.515.91
09:30
SW Bregenz (Aut)
-
Altach (Aut)
5.854.501.43
09:30
Varnsdorf (Cek)
-
Usti n. L. (Cek)
1.644.243.77
10:00
Belupo (Hrv)
-
Kecskemeti (Mcr)
---
10:00
Bruhl (Isc)
-
Wil (Isc)
---
10:00
Chojniczanka (Pol)
-
Ol. Grudziadz (Pol)
1.823.723.50
10:00
Chrudim (Cek)
-
Dukla Prag (Cek)
3.153.722.00
10:00
Dukla B. Bystrica (Svk)
-
Z. Moravce (Svk)
---
10:00
Guimaraes (Por)
-
Trofense (Por)
---
10:00
Gyirmot FC Gyor (Mcr)
-
Slovan Brat. B (Svk)
2.083.592.88
10:00
HNK Gorica (Hrv)
-
Hebar (Bul)
1.703.604.17
10:00
Hradec Kralove (Cek)
-
Sparta Prague B (Cek)
1.554.384.77
10:00
Katowice (Pol)
-
Odra Opole (Pol)
---
10:00
Kisvarda (Mcr)
-
Presov (Svk)
---
10:00
Komarno (Svk)
-
Pohronie (Svk)
1.235.698.76
10:00
Lisen Brno (Cek)
-
Skalica (Svk)
2.423.622.36
10:00
Ert
LKS Lodz (Pol)
-
Puszcza (Pol)
---
10:00
LKS Lodz (Pol)
-
Stal Mielec (Pol)
---
10:00
Mlada Boleslav (Cek)
-
Jihlava (Cek)
1.225.869.77
10:00
Monaco (Fra)
-
Servette (Isc)
1.843.953.85
10:00
O. Ljubljana (Svn)
-
Slovacko (Cek)
2.213.422.73
10:00
Petrzalka (Svk)
-
Sigma Olomouc B (Cek)
---
10:00
Podbeskidzie (Pol)
-
Zlin (Cek)
4.204.081.66
10:00
Podbrezova (Svk)
-
Brno (Cek)
1.823.853.56
10:00
Puchov (Svk)
-
HS Kromeriz (Cek)
---
10:00
Puszcza (Pol)
-
Polonia Bytom (Pol)
---
10:00
Sigma Olomouc (Cek)
-
Zilina (Svk)
1.993.743.08
10:00
Spisska Nova Ves (Svk)
-
L. Mikulas (Svk)
3.193.551.97
10:00
Ert
Teplice (Cek)
-
Chemnitzer (Alm)
1.374.926.40
10:00
Vlasim (Cek)
-
Taborsko (Cek)
2.623.512.27
10:00
Vojvodina (Srb)
-
Bokelj Kotor (Kar)
---
10:00
Widzew Lodz (Pol)
-
Ostrava (Cek)
2.283.612.64
11:00
Genk (Bel)
-
Charleroi (Bel)
1.703.934.32
11:00
Keciorengucu (Tur)
-
Orenburg (Rus)
---
11:00
Watford (Ing)
-
Reading (Ing)
---
11:00
Xamax (Isc)
-
Delemont (Isc)
1.325.016.52
11:30
Thun (Isc)
-
Yverdon-Sport (Isc)
3.984.001.72
12:00
FC Porto (Por)
-
Varzim (Por)
---
12:00
Hartberg (Aut)
-
Lafnitz (Aut)
1.474.575.29
12:00
Lyngby (Dan)
-
Hvidovre (Dan)
---
12:00
Odense (Dan)
-
Aalborg (Dan)
---
12:00
Sittard (Hol)
-
Helmond (Hol)
1.604.324.29
12:00
Vejle (Dan)
-
Fredericia (Dan)
---
12:00
Volendam (Hol)
-
Duisburg (Alm)
---
12:00
Waalwijk (Hol)
-
Den Bosch (Hol)
1.414.695.82
12:30
Guiseley (Ing)
-
Huddersfield (Ing)
8.605.561.26
13:00
Alfreton (Ing)
-
Sheffield Wed (Ing)
6.755.421.29
13:00
Aue (Alm)
-
Glenavon (Kri)
1.404.815.21
13:00
Cercle Brugge (Bel)
-
AEK Larnaca (Kib)
1.913.773.32
13:00
Chester (Ing)
-
Stockport (Ing)
7.515.331.31
13:00
Club Brugge (Bel)
-
AEK (Yun)
---
13:00
Fortuna Koln (Alm)
-
FSV Frankfurt (Alm)
1.903.503.42
13:00
Ert
Gent (Bel)
-
Deinze (Bel)
---
13:00
Hallescher (Alm)
-
Alemannia Aachen (Alm)
3.143.871.88
13:00
Hannover (Alm)
-
Verl (Alm)
1.236.088.66
13:00
Krasnodar (Rus)
-
FK Rostov (Rus)
2.293.602.99
13:00
Lech (Pol)
-
Dundee FC (Isk)
1.813.723.70
13:00
Lugano (Isc)
-
Aarau (Isc)
1.295.386.75
13:00
Michalovce (Svk)
-
Kosice (Svk)
2.413.482.47
13:00
Rapperswil (Isc)
-
St. Gallen (Isc)
4.634.651.52
13:00
Regensburg (Alm)
-
Ried (Aut)
2.164.002.71
13:00
Rot-Weiss Ahlen (Alm)
-
Bochum (Alm)
17.5010.631.08
13:00
Stranraer (Isk)
-
Portadown (Kri)
2.403.532.43
13:00
Twente (Hol)
-
St. Truiden (Bel)
1.614.244.26
13:00
Utrecht (Hol)
-
Silkeborg (Dan)
1.844.053.47
13:00
Wacker Burghausen (Alm)
-
Zwickau (Alm)
2.293.742.45
13:30
Dinamo Moskova (Rus)
-
OFK Belgrade (Srb)
1.118.5517.50
13:30
Dordrecht (Hol)
-
Feyenoord (Hol)
11.836.971.19
14:00
Accrington (Ing)
-
Blackburn (Ing)
5.134.671.48
14:00
Alkmaar (Hol)
-
Nordsjaelland (Dan)
---
14:00
Basel (Isc)
-
Gornik Z. (Pol)
1.763.953.84
14:00
Carmarthen (Gal)
-
Haverfordwest (Gal)
---
14:00
Chorley (Ing)
-
Bradford (Ing)
4.314.101.61
14:00
Dartford (Ing)
-
Charlton (Ing)
9.185.501.22
14:00
Falkirk (Isk)
-
Alloa (Isk)
---
14:00
Lens (Fra)
-
Kortrijk (Bel)
1.414.508.30
14:00
Stenhousemuir (Isk)
-
Falkirk (Isk)
---
14:00
Sturm Graz (Aut)
-
Domzale (Svn)
1.325.187.75
14:00
Thun (Isc)
-
Zurich (Isc)
6.755.251.31
14:00
Young Boys (Isc)
-
Westerlo (Bel)
---
14:30
Kiel (Alm)
-
B.93 Copenhagen (Dan)
1.245.587.60
14:30
Loughgall (Kri)
-
Bangor (Kri)
1.593.914.57
14:30
Uerdingen 05 (Alm)
-
Venlo (Hol)
5.504.871.38
15:00
Arbroath (Isk)
-
St. Johnstone (Isk)
---
15:00
Austria Salzburg (Aut)
-
Zwickau (Alm)
---
15:00
Din. Bucuresti (Rom)
-
Kryvbas (Ukr)
3.253.681.98
15:00
Dunfermline (Isk)
-
St. Mirren (Isk)
4.084.201.64
15:00
Furth (Alm)
-
Pardubice (Cek)
1.315.357.43
15:00
Jablonec (Cek)
-
Innsbruck (Aut)
---
15:00
Linfield (Kri)
-
Galway (Irl)
1.714.003.66
15:00
Meppen (Alm)
-
Schalke (Alm)
---
15:00
Morton (Isk)
-
Annan (Isk)
---
15:00
Motherwell (Isk)
-
Livingston (Isk)
1.694.084.06
15:00
Opava (Cek)
-
Slask (Pol)
4.754.251.57
15:00
Oxford City (Ing)
-
Barry (Gal)
1.345.006.12
15:00
PAOK (Yun)
-
Hibernian (Isk)
1.464.685.33
15:00
Stirling (Isk)
-
Queen of South (Isk)
---
16:00
Ert
Ferencvaros (Mcr)
-
CSKA Sofia (Bul)
---
16:00
Ferencvaros (Mcr)
-
CSKA 1948 (Bul)
---
16:00
Lok. Moskova (Rus)
-
Baltika (Rus)
1.644.274.47
16:00
Polonia Warszawa (Pol)
-
Pogon Siedlce (Pol)
2.453.442.42
16:00
Rapid Vienna (Aut)
-
Slavia Prag (Cek)
2.463.652.48
16:00
Slavia Prag (Cek)
-
Rapid Vienna (Aut)
---
16:00
Stal Rzeszow (Pol)
-
H. Beer Sheva (Isr)
7.375.221.32
16:00
Vojvodina (Srb)
-
Mladost (Srb)
---
16:30
Bayern M. II (Alm)
-
A. Lustenau (Aut)
---
16:30
Levski (Bul)
-
Arda Kardzhali (Bul)
1.603.924.90
16:30
Panathinaikos (Yun)
-
Gornik Z. (Pol)
---
17:00
Antwerp (Bel)
-
KV Mechelen (Bel)
---
17:00
Radnicki 1923 (Srb)
-
Sloga Doboj (Bih)
---
17:00
Sp. Subotica (Srb)
-
Arsenal Tivat (Kar)
---
17:00
Sturm Graz (Aut)
-
Rukh Vynnyky (Ukr)
1.524.255.17
17:30
Shakhtar (Ukr)
-
Hajduk Split (Hrv)
1.594.024.90
18:00
Admira (Aut)
-
Fenerbahçe (Tur)
8.275.301.25
18:00
Rijeka (Hrv)
-
NK Primorje Ajdovscina (Svn)
---
21:30
Sport Boys (Per)
-
A. Lima (Per)
---
23:00
Cienciano (Per)
-
Sporting Cristal (Per)
2.903.362.17
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2024-07-06 00:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!